Darujte (si) krásné vlny – nová dárková sada Invisibobble Handle with Curl vytvoří parádní vlnitý účes i bez tepelného stylingu

…měla vlasy samou loknu – a spirálu!

Horká novinka – na okouzlující vlny není tepelný styling vůbec potřeba. Limitovaná sada Invisibobble Handle with Curl z luxusního jemného hedvábného materiálu v decentní pudrové růžové barvě obsahuje dvě tenké sprunchie gumičky a speciální pásek na tvarování vln „za studena“. Použití je jednoduché, pomocí měkkého pásku si vytvarujete vlny a s gumičkami sprunchie si pak vlnitý účes dotvoříte a zafixujete. Krásné lokny se hodí vždycky, na společenskou akci ve velkém stylu stejně jako na zahradní party.

Značka Invisibobble má spirálu doslova i obrazně ve svém DNA, takže „vlny a lokny“ má vlastně v popisu práce a tak nějak k ní přirozeně patří. Invisibobble je již tradičně zárukou toho nejšetrnějšího zacházení s vlasy. Invisibobble znamená pohodlně držet a pohodlně sundat, netahat, netlačit, neničit, a hlavně a už vůbec, nevytrhávat. S limitovanou sadou Invisibobble Handle with Curl je tu ještě jedna důležitá funkce navíc: krásně vlnit!

Tajemstvím všech produktů Invisibobble je technologie Hairlovetech™ a díky ní je tlak rozložený nerovnoměrně, aby gumička na vlasech nezanechávala nežádoucí stopy a zabránila tím i bolestem hlavy.

Cena: 389,- Kč

Prodej: www.pulseofbeauty.cz

Čtěte dál …