Čistit si zuby zubní pastou je minulostí. Nechte se polapit novou dávkou svěžesti od Lush.

Ekologie, Kosmetika

Užijte si zdravý a čistý chrup a to i během Vašich cest! Se zubní pastou i ústní vodou v tabletkách Lush máte dokonalého parťáka na cesty, který s Vámi navíc může i na palubu! Zubní pastu i ústní vodu, které jsou oboje bez fluóru, naleznete v 100% recyklovatelném kelímku, který můžete donést zpět na jednu z našich prodejen. Kolekci zubní péče nyní naleznete online i v našich kamenných prodejnách.

Novinky

Refresher
Zubní pasta v tabletkách
290Kč – 50g

Tahle zubní pasta bez fluoru je z našich tabletek nejúčinnější v odstraňování skvrn a dopřeje vám bezvadně čisté zuby a zářivý úsměv. Receptura s obsahem jedlé sody je jemná, a přitom účinná v odstraňování povrchových skvrn a bělení zubů. Citrusové silice ústa osvěží a esenciální olej z mandlí dodává třešňovou notu.

Jestli moc nemusíte mátu, tohle je vaše volba!

Sparkle
Zubní pasta v tabletkách
290Kč – 50gNaše zubní pasta v tabletkách bez fluoru příjemně pošimrá chuťové pohárky a účinně rozjasní váš chrup. Vychutnejte si jiskřivou směs silic z mandarinek, citronů a černého pepře. Receptura s obsahem jedlé sody je jemná, a přitom účinná v odstraňování skvrn a bělení zubů.

Zing!
Ústní voda v tabletkách
290Kč – 45gTahle ústní voda v tabletkách probudí vaše chuťové pohárky kombinací stimulačních grapefruitů, pomerančů a litsea cubeba se špetkou himalájské soli. Skvělé nabuzení při ranním startu, nebo když potřebujete trochu osvěžit a dodat svému dni šťávu. Perfektní doplněk vaší péče o ústa.

Stálice v novém obalu

Boom!
Zubní pasta v tabletkách
290Kč – 50g


Naše nejúčinnější bělicí zubní pasta v tabletkách bez fluoru pro zářivé zoubky. Receptura s obsahem dřevěného uhlí a jedlé sody je velmi účinná v odstraňování skvrn a bělení zubů a kořeněná příchuť vám pěkně provětrá ústa!

Dirty
Zubní pasta v tabletkách
290Kč – 50gV zubní pastě bez fluoru v podobě tabletek Dirty se pojí bylinná svěžest máty s povznášející neroli a postará se o zářivé zoubky jako perličky. Receptura s obsahem jedlé sody je jemná, a přitom účinná v odstraňování skvrn a bělení zubů.

Crème de Menthe
Ústní voda v tabletkách
290Kč – 45g Ústní voda v tabletkách s dvojitou náloží máty pro příjemný dech. Spousta mentolu a máty rolní polechtá vaše chuťové pohárky a dopřeje vašim ústům pocit dokonalé svěžesti. Perfektní doplněk vaší péče o ústa.

Čtěte dál …