Annabelle Minerals pečuje o vaši pleť a chrání ji i proti slunci. Nyní navíc v nových, ještě přirozenějších odstínech PURE.

Kosmetika

Letní počasí nás často staví před rozhodnutí, zda použít make-up a riskovat, že se během celého dne rozmaže a ucpe póry, nebo jej vynechat, což pro mnoho z nás není přijatelná možnost. S minerálními krycími make-upy Annabelle Minerals se tomuto dilematu vyhnete: perfektně kryjí, díky 100% přírodnímu minerálnímu složení bez mastku, olejů a parfému nezatěžují pleť, vypadají velmi přirozeně a nenápadně a díky stále širší paletě odstínů si vybere přesně ten pravý skutečně každý. Jako bonus mají make-upy Annabelle Minerals ochranný faktor proti slunečnímu záření.

Netradiční složení odpovídá i netradiční konzistenci jemného prášku, který se nanáší štětcem. Díky nové formuli složené z minerálních přísad poskytne vaší pokožce požadovaný efekt perfektního líčení od jemného sjednocení barvy až po plné krytí. Podle toho, které partie potřebují výraznější krytí, stačí pouze přidat jemnou vrstvu – přetřít štětcem omočeným v minerálním prášku. Ani při intenzivnějším nanášení se však nemusíte bát efektu „masky“. Pokožka po aplikaci minerálního make-upu bude navíc perfektně projasněná a v letním slunci bude vypadat dokonale. Minerální kosmetika Annabelle Minerals je vhodná i pro suchou pleť, kterou dál nijak nevysušuje.

Novinkou letošního léta je celá nová řada odstínů s názvem PURE. Její tóny jsou zcela neutrální a spolu s řadou SUNNY doplní celou škálu barev mezi řadami GOLDEN a NATURAL. Výsledná paleta 20 odstínů tak zaručí, že ten správný odstín nyní najde opravdu každý, kdo po přírodní veganské péči zatouží.

V Annabelle Minerals jsme vyslyšeli také častou poptávku na odstín mezi Golden Fair a Golden Light, mezi než nyní perfektně zapadne nový odstín Golden Sand. Odpovídající odstín najdete samozřejmě i v řadě Sunny pod příznačným názvem Sunny Sand.

Nová řada podtónů PURE a nové odstíny Sunny, Golden a Natural.

4g – 279 Kč

10g – 459 Kč

Nově se tak můžete těšit na následující škálu odstínů, které se liší úrovní jasu i vhodností pro velmi světlou i tmavou pleť.

GOLDEN: teplé, zlatavě-olivové tóny jsou nejprodávanějším barevným podtónem.

SUNNY: žlutě-citronové tóny jsou nejteplejší z dostupných podtónů.

PURE: nová řada podtónů, pro ty, kterým nesedí teplý ani studený podtón.

NATURAL: neutrální, béžové tóny jsou nejchladnější z dostupných podtónů.

Které kouzelné látky stojí za skvělými vlastnostmi minerálních make-upů Annabelle Minerals?

  • Slída – Možná si ji pamatuje z přírodopisu: slída jsou ony třpytivé částečky, které propůjčují lesk u nás hojně zastoupené žule. Správné zpracování a rozemletí na nejjemnější prášek dokonale rozjasní i vaši pleť. Slída odráží světlo, takže vaše pleť bude vypadat svěže, odpočatě a doslova vás celou rozzáří.
  • Oxid zinečnatý – Jemný bílý prášek s názvem oxid zinečnatý je základním stavebním kamenem mnoha krémů pečujících o citlivou pleť maličkých miminek nebo přírodních netoxických opalovacích krémů. Má totiž protizánětlivé a zklidňující účinky, působí proti vzniku akné a dokonale vaši pleť zmatní.
  • Oxid titaničitý – Bílý pigment, který se hojně využívám v opalovacích krémech pro svou jedinečnou vlastnost: pohlcuje UV záření a přeměňuje jej v naprosto neškodné teplo. Má velmi výrazný jas a vynikající odrazné vlastnosti, i jemu vděčí minerální kosmetika Annabelle Minerals za svoje rozzářující a pečující schopnosti.
  • Oxid železnatý a ultramarín – Jak docílit toho, aby minerální make-upy měly každý svůj jedinečný specifický odstín? Starají se o to třeba oxid železnatý a ultramarín. Právě tyto dvě složky ovlivňují intenzitu a odstín líčení, navíc zajišťují stálost make-upu a jeho voděodolností.

Dále v nich najdete uhličitan vápenatý, myristát hořečnatý, nitrid boritý a stearan hořečnatý.

K dostání na: www.annabelleminerals.com/cz

Čtěte dál …

Dopřejte si v létě nekonečnou záplavu energie a sebevědomí! Amway přináší novinky, které vám pomohou zářit uvnitř i navenek.

Letní sezóna je pro mnohé ztělesněním sluncem zalitých dnů, dlouhých teplých večerů a zábavy s rodinou a přáteli. Během léta se často sejde tolik aktivit, že nevíme, co dřív. Společnosti Amway Česká republika a Slovensko nyní přináší novinky, díky kterým stihnete...

pokračovat ve čtení

Kosmetické tipy jako z rozkvetlé louky

Milujete ten pocit, když si lehnete na čerstvě rozkvetlé louce? Možná se ale nedostanete do přírody tak často, jak byste si přáli. Nebo máte sice rádi vůni květin, ale jste silní alergici a jen pomyšlení na procházku vysokou trávou je pro vás noční můra. Naštěstí si...

pokračovat ve čtení