I nejtvrdší dřevorubci o sebe pečují

Doby, kdy správný mužský musel smrdět, jsou pryč. Dnešní chlapi jdou ale ještě dál a využívají celou řadu důmyslné pánské kosmetiky. Přestaňme uvažovat zaujatě, i jim totiž záleží nejen na tom, jak se cítí, ale i jak vypadají. Třikrát sláva!

Kromě speciálních deodorantů, sprchových šampónů a kosmetiky na vousy už začíná být v ranku kosmetiky pro chlapy běžné používání krémů, nebo dokonce anti-sticků na intimní partie. Proto nepřekvapí, že oblíbená značka „s vousy“ Angry Beards rozšiřuje svou nabídku o pekelně účinné sérum na vrásky.

Těžká práce, starosti nebo zralý věk se zkrátka podepisují v každé tváři. Nenamlouvejme si, že existuje zázračný přípravek na vyhlazení vrásek s botoxovým efektem. A kdo s rozumem by o to taky stál, i steak je nejlepší z vyzrálého masa. Vynikající účinnost ale teď slibuje nový Fak-Age Dorian Gray. Při pravidelném používání redukuje vrásky, a hlavně pomáhá předcházet těm novým.

Obzvláště v období po parném létě, kdy vylézt z domu znamenalo schytat paprsky jak na španělské pláži, je péče o výživu pleti nepostradatelná. Takže – než přijdou zase plískanice, vítr, neřka třeskuté mrazy – dejte svou pleť do kupy, pánové!

A aby toho nebylo málo, v Angry Beards si posvítili i na častý mužský nešvar – na problémy s akné. Je konec nípání zanícené pleti. Ať ten či onen říká to nebo tamto, žádný chlap se necítí dobře a sebevědomě, když má v obličeji stádo vřídků. Takže po ranní hygieně už není potřeba strkat hlavu do písku, řešení je na dlani. Stačí do sebe každý den investovat pár minut navíc.

FAK-AGE DORIAN GRAY | 569 Kč | www.angrybeards.cz

Sérum proti vráskám pro muže s oblíbenou vůní řady Angry Beards. Pravidelné nanášení séra na umytý obličej a následné ošetření krémem redukuje vrásky a pomáhá předcházet tvoření nových.

ZIT SLAYER LE PIMP | 469 Kč | www.angrybeards.cz

Gel pro boj s akné pro muže Zit Slayer Le Pimp stačí nanášet na problematická místa a dřevorubeckou silou se s nedokonalostmi kůže popere. Už žádné dloubání nehty s následným zanícením, nebo používání slabšího odvaru pro ženy. Tohle je řešení na míru mužům!

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení