Helena Vondráčková slaví 60 let na scéně. Firma Hainz připravila pro fanoušky limitovanou sérii dámských hodinek.K 60. výročí Heleny Vondráčková na česko-slovenské hudební scéně, které připadá na příští rok, připravila legendární firma Hainz limitovanou edici dámských hodinek s jejím podpisem.

„Pro příznivce je připraveno 11 zlatých kusů a 39 stříbrných kusů,“ oznámila firma Hainz s tím, že hodinky jsou číslované od 1 do 50. „Je nám velkou ctí takto hudební výročí paní Heleny Vondráčkové připomenout. Jsme dlouholetí přátelé a jsme moc rádi, že ji tento dárek velmi potěšil,“ řekl jednatel firmy Alexandr Kratochvíl. Fanoušci mohou speciální edici hodinek objednávat na internetové adrese www.lhainz.cz. Ke každé objednávce obdrží také vlastnoručně podepsanou fotografii Heleny Vondráčkové.

„Tímto exkluzivním dárkem jsem byla opravdu velmi potěšena, udělal mi obrovskou radost. Děkuji firmě Hainz, že si mne takto váží, že se rozhodla oslavit mé hudební jubileum. Já sama budu jeden z kusů hodinek, konkrétně s číslem 12, s úctou a láskou nosit,“ říká Helena Vondráčková. Ke slavnostnímu předání těchto stříbrných hodinek dojde na stříbrnou neděli 17. prosince během tradičního vánočního koncertu Heleny Vondráčkové v pražské Lucerně.

Foto: Firma Hainz

Čtěte dál …