HEI POA nejen pro zamilované: Elixir of Love probouzí smysly při masáži i koupeli

Domácí partnerská masáž sice není jako od profesionála, ale zato jde o krásný projev vzájemné lásky a péče. Masáž zvyšuje citlivost kůže, bystří smysly, navozuje pocit bezpečí i partnerskou intimitu. Uvolnění už od prvního doteku přináší vonný olej Umuhei Tahiti Monoï Oil Elixir of Love od francouzské značky Hei poa. Tento přírodní olej Tahiti Monoï je určen pro probuzení smyslů při tradiční masáži, ale také při koupeli. Nabízí Notino.cz.  

Olej Hei poa Umuhei Tahiti Monoï Oil Elixir of Love je ódou na lásku a svádění. Název Umuhei vznikl spojením dvou polynéských slov – Umu (afrodiziakum) a Hei (koruna květu), v polynéském jazyce tedy něco jako „koruna afrodiziakálních květin“. Monoï Umuhei je tak skutečný elixír lásky. Účinnost je založena na aromatickém buketu originální kombinace rostlin (ananasu, květu Miri, Ylang Ylang, listů Blue Ageratum, santalového dřeva, kokosu a květu Tiaré), který probouzí smysly a uvolňuje mysl. Elixír lásky od Hei poa je olej určený pro tradiční masáž. Lze jej ale využít i při romantické koupeli, stačí jednoduše přidat pár kapek oleje do vody. Ihned vás zahalí do smyslně plné exotické vůně.

Hedvábně jemný olej působí blahodárně nejen na smysly, ale také na pokožku a vlasy. Vyhlazuje, posiluje, regeneruje, zanechává pokožku i vlasy provoněné originální vůní. Olej Monoï má jemnou barvu světla a něžnou hedvábnou strukturu. Vlasová vlákna se použitím zacelují a potahují jemným filmem, který je změkčuje a zvyšuje hydratační účinky oleje. Vlasy jsou po použití lesklé, vitální a tvárné.

Elixir of Love je přírodní olej Monoï, tedy olej extrahovaný z kokosové dřeně, ve kterém byla macerována poupata květiny tiaré čili gardénie. Tiaré je známá svou intenzivní vůní a pozoruhodnými kosmetickými účinky. Roste pouze na Tahiti, její květ se stal symbolem Polynésie. Historie vzácného oleje Monoï se datuje do doby před více než 2000 lety, kdy jej domorodí Polynésané denně využívali pro lékařské, kosmetické a náboženské účely.

Výrobní proces…

Výrobní proces oleje Monoï má přísná pravidla. Kokosové ořechy se sklízejí z bujných kokosových plantáží v Polynésii, poté je jejich dřeň sušena na slunci. Výrazně vonící poupata tiaré se sbírají za úsvitu, následně se namočí do kokosového oleje, který se extrahuje pod tlakem. Na každý litr oleje se použije deset květů tiaré. Více o výrobě na videu na facebookovém profilu HEI POA.

Použití

Monoï olej je tradiční přírodní produkt, který přirozeně tuhne při teplotách pod 24 ° C. Chcete-li si plně vychutnat jeho výhody i v chladnějším prostředí, umístěte lahvičku pod horkou tekoucí vodu.

I když je Elixír lásky ideální pro masáž, případně do koupele, stejně jako další oleje Hei poa Tahiti Monoï jej lze použít i na suché vlasy před mytím. Naneste na suché vlasy, nechte působit přibližně 20 minut a poté vlasy umyjte šamponem. U velmi suchých a kudrnatých vlasů vetřete malé množství přípravku na umyté a ručníkem vysušené vlasy do konečků vlasů. Již neoplachujte.

Francouzská značka HEI POA…

…dodává na trh jedinečný olej Tahiti Monoï již od roku 1976. Označení původu „Tahiti Monoï Oil“ bylo uděleno v roce 1992 a zaručuje kvalitu, vyrobenou v souladu s tradicí a místní polynéskou ekonomikou. Veškeré používané ingredience i celý výrobní proces Monoï Oil podléhají přísné kontrole. Značka HEI POA díky tomu obdržela štítek DO-Designation of origin, neboli „označení původu“. Více o značce Hei poa na Heipoa.com.

Čtěte dál …