Nadace Happy Hearts vybudovala školy v Mexiku

Ve státě Oaxaca jsme navštívili dvě školy – Paulo Freire a Vicente Guerrero. Obě již brzy otevřou své dveře 300 dětem, které na pořádnou školu čekají čtyři roky. V Mexiku jsem potkala mnoho lidí, kteří se podílejí na naší misi a pomáhají vracet děti zpátky do škol. Jedná se o dobrovolníky, moje kolegy, kteří řídí program a členy komunity, kterým pomáháme. Všichni jsme se spojili, abychom v naší práci mohli pokračovat, přestože nám pandemie stále ztěžuje práci“, říká Karolína Bosáková, ředitelka Nadačního fondu Happy Hearts.  
„Věřím, že můžu pomáhat. Můžu sehnat peníze na další školu, můžu vzít během pandemie partu Čechů bezpečně do Mexika, a možná taky můžu být na chvilku poslem naděje pro děti a komunity postižené přírodní katastrofou.
A nejsem na to sama. Děkuji přátelům, kteří se tentokrát přidali a neváhali si při dobrovolnické práci zašpinit ruce., dodává Karolína Bosáková..
K dnešnímu dni bylo díky Nadaci Happy Hearts postaveno 306 škol v 15 zemích světa, které slouží 113 000 dětem a mají pozitivní vliv na 1 203 000 členů komunity.
Zapojte se i vy. Více informací naleznete na https://www.happyheartsczech.com/.
 

Čtěte dál …

Marťánci přichází v limitované edici s veselými velikonočními razítky. Hledáte pro své ratolesti zábavný a zdraví prospěšný velikonoční dárek?

Oblíbené multivitaminy pro děti Marťánci přichází ve speciální limitované velikonoční edici. V každém balení Marťánci Gummy Velikonoce 50 ks se schovávají dvě razítka s veselými velikonočními obrázky, se kterými si děti užijí spoustu kreativní zábavy. Těšit se mohou...

pokračovat ve čtení

Vzácným onemocněním fenylketonurie trpí v ČR asi 1000 lidí. Onemocnění se v porodnicích diagnostikuje od roku 1975. Mezinárodní den vzácných onemocnění připadá symbolicky každé 4 roky na 29. února

Metabolické onemocnění fenylketonurie, známé také pod zkratkou PKU (z anglického Phenylketonuria), je raritní dědičná porucha, při které si pacienti musí přísně hlídat množství přijatých bílkovin za den. Jejich organismus není schopen přeměnit aminokyselinu fenyalanin...

pokračovat ve čtení