Nadace Happy Hearts vybudovala školy v Mexiku

Ve státě Oaxaca jsme navštívili dvě školy – Paulo Freire a Vicente Guerrero. Obě již brzy otevřou své dveře 300 dětem, které na pořádnou školu čekají čtyři roky. V Mexiku jsem potkala mnoho lidí, kteří se podílejí na naší misi a pomáhají vracet děti zpátky do škol. Jedná se o dobrovolníky, moje kolegy, kteří řídí program a členy komunity, kterým pomáháme. Všichni jsme se spojili, abychom v naší práci mohli pokračovat, přestože nám pandemie stále ztěžuje práci“, říká Karolína Bosáková, ředitelka Nadačního fondu Happy Hearts.  
„Věřím, že můžu pomáhat. Můžu sehnat peníze na další školu, můžu vzít během pandemie partu Čechů bezpečně do Mexika, a možná taky můžu být na chvilku poslem naděje pro děti a komunity postižené přírodní katastrofou.
A nejsem na to sama. Děkuji přátelům, kteří se tentokrát přidali a neváhali si při dobrovolnické práci zašpinit ruce., dodává Karolína Bosáková..
K dnešnímu dni bylo díky Nadaci Happy Hearts postaveno 306 škol v 15 zemích světa, které slouží 113 000 dětem a mají pozitivní vliv na 1 203 000 členů komunity.
Zapojte se i vy. Více informací naleznete na https://www.happyheartsczech.com/.
 

Čtěte dál …