Formule 1 a Moto GP se nově prohání na Vodafone TV, která rozšiřuje svou nabídku o kanály Nova Sport 5 a 6

Vodafone TV přidává ode dneška do programové nabídky prémiové sportovní kanály Nova Sport 5 a Nova Sport 6. Vysílat budou například závody Formule 1, motocyklové Moto GP a WorldSBK nebo zápasy UFC, tedy elitní soutěže smíšených bojových umění. Na fotbalové fanoušky čeká více obsahu z Bundesligy nebo LaLigy. Novinka přichází ve chvíli, kdy televize Nova zároveň oznámila, že právě na jejích sportovních kanálech se bude od léta vysílat fotbalová Evropská a Konferenční liga UEFA.

Vedle pravidelné porce hokeje nejen z NHL, špičkových fotbalových soutěží nebo třeba basketbalové NBA se diváci Vodafone TV mohou nově těšit na vzrušující závody Formule 1 i ty nejlepší motocyklové jezdce ze závodů Moto GP a WorldSBK. Vodafone TV se rozšiřuje o prémiové stanice Nova Sport 5 a Nova Sport 6.

Běží na pozicích 75 a 76, jsou součástí balíčku Vodafone TV Sport a samozřejmě také ALLinONE.

Miami už tento týden u vás doma

Protože Vodafone zařadil nové kanály do televizní nabídky v úterý 30. dubna, budou si moci fanoušci vychutnat blížící se víkendovou Velkou cenu Formule 1 v Miami, a to ve skvělé obrazové kvalitě jak doma na velkých obrazovkách, tak na mobilních zařízeních.
 

To ale není všechno. Programy Nova Sport nabízí i zámořský hokej a basketbal, ale také bojové sporty UFC a KSW i další mix populárních sportovních podniků. Vodafone TV přináší už všechny programy Novy, a to včetně kanálů Nova Sport 1 až 6.

Evropské fotbalové ligy budou od léta na Nově

Televize Nova zároveň oznámila významnou akvizici. Na jejích kanálech poběží od srpna fotbalová Evropská liga UEFA, kde se v ročníku 2023/24 představily i Sparta a Slavia, a Konferenční liga UEFA, kde si zahrály kluby Viktoria Plzeň a Bohemians.


„Jsme potěšeni, že můžeme do naší nabídky zařadit další nové kanály s velmi atraktivním sportovním obsahem. Strategií Vodafone TV je poskytovat kvalitní zábavu pro každého člena domácnosti a Nova Sport kanály jsou velmi žádané mezi sportovními fanoušky,“ říká Milan Raška, marketingový ředitel Vodafonu.

Více najdete na webu www.vodafone.cz/televize.

Čtěte dál …

T-Mobile rozdělí v grantové výzvě 1 500 000 Kč. Podpoří 8 projektů zaměřených na boj proti předsudečnému násilí

Posilování romské komunity, ochrana proti transfobii, pomoc lidem bez domova a v nouzi nebo osvěta v ukrajinských skupinách na sociálních sítích – to jsou jen některá z témat, která podpoří letošní grantová výzva Česko bez předsudků. Tu společně s T-Mobile zaštiťuje...

pokračovat ve čtení