Finalisty soutěže Gentleman & Žena ČR 2023 přišli podpořit umělci

„Gentleman České republiky by měl být jako můj muž. Dává totiž přednost mým potřebám před svými, je vnímavý, obětavý a pečující,“ prohlásila televizní moderátorka a zpěvačka Eva Borská na tiskové besedě k soutěži Gentleman & Žena České republiky 2023. Příjemná odpolední akce, kterou pohotově moderoval zpívající spisovatel Richard Sacher, se konala v pražském restaurantu Střelecký ostrov s parádním výhledem na Vltavu, Národní divadlo a Masarykovo nábřeží.

Novináři a několik známých osobností měli možnost seznámit se s finalisty a finalistkami již čtvrtého ročníku zmíněné soutěže, jejíž finále se uskuteční ve čtvrtek 19. října 2023 v Divadle Horní Počernice.

Výtěžek poputuje na dobrou věc

„Soutěž Gentleman & Žena České republiky je projekt zaměřený na aktivní muže ve věku od 24 let a na ženy ve věku 25 až 40 let, které nebaví jen chodit do práce, pečovat o rodinu a domácnost. Je to projekt pro ty, kteří chtějí zažít dobrodružství plné úžasných zážitků, načerpat pozitivní energii, objevit v sobě symbol ženské i mužské krásy a využívat ho ve svém životě naplno i po skončení soutěže,“ prozradila Lucy Junk ze StockholmDream Production.

Tato společnost soutěž spolupořádá se spolkem Galerie Silných Srdcí. Zlatým partnerem je Auto Opat. Podstatné je, že výtěžek z říjnového galavečera poputuje na dobročinné účely, konkrétně na děti z dětských domovů a matky samoživitelky. Pomoct může i veřejnost tím, že si zakoupí vstupenku – ať už v předprodeji, nebo před začátkem akce.

Všechny finalistky i finalisté absolvovali díky společnosti StockholmDream Travel soustředění v chorvatské Trpanji či Drveniku. Natočili tam krátké medailonky, které lze zhlédnout na stránkách internetové televize All Television a také během finálového večera v Divadle Horní Počernice.

Gentleman by měl být vlídný ke všem

„Pravý gentleman by měl mít vybrané chování, a to nejen k ženám, ale i k mužům. A měl by zachovávat chladnou hlavu,“ dodala Eva Borská, jež přišla na Střelecký ostrov podpořit všechny soutěžící z různých koutů České republiky. Kromě ní dorazili také malíř, scenárista a režisér Vladimír Kiseljov a herečka a výtvarnice Bára Fišerová. Jak si představuje vítěze soutěže Gentleman & Žena České republiky 2023 právě ona?

Čtěte dál …

Nedopalky patří pouze do koše, desetina kuřáků to stále neví. Každý sedmý kuřák e-cigaret nosí nedopalky s sebou a vyhazuje doma do koše, u kuřáků „klasických“ cigaret takové chování prakticky neexistuje.

Kolektivní systém NEVAJGLUJ a.s., který zajišťuje kolektivní plnění pro výrobce tabákových výrobků dle zákona o jednorázových plastech, zadal průzkum, ze kterého vyplynulo, že desetina dospělých kuřáků si stále myslí, že nevadí, když se nedopalky odhazují na zem nebo...

pokračovat ve čtení