Zpestřete si dovolenou! Satisfyer přináší návod jak bezpečně a diskrétně cestovat s vaší oblíbenou hračkou.

Slunce, moře, písek a…sex jsou základem skvělé dovolené! Ale co když na dovolenkový flirt nemáte zrovna pomyšlení, nebo chcete prostě jen využít čas k oživení vztahu.

Satisfyer, přední značka sexuálního wellness, věří, že erotické hračky jsou nezbytnou součástí kufru každého cestovatele. Aby lidé mohli na dovolené bez rozpaků prozkoumávat svou sexualitu, Satisfyer poskytuje informace o tom, jak bezpečně cestovat se sexuálními hračkami, a vysvětluje, proč je to tak dobrý nápad.

Masturbace a sexuální hračky už nejsou tabu, ale cestování s vibrátorem přes letištní kontrolu může stále vyvolávat obavy. Jaký je tedy nejlepší způsob, jak si vzít svou oblíbenou erotickou hračku s sebou do letadla, aniž by vás zastavila bezpečnostní kontrola?

Létat se Satisfyerem? Náš tip na bezpečnostní kontrolu na letišti:

Před plánováním dovolené si prostudujte vstupní předpisy dané destinace – ne každá země povoluje dovoz erotických hraček. Vibrátory na baterie, včetně těch s dobíjecími bateriemi, lze bez obav převážet v příručním nebo zapsaném zavazadle.

Je však nutné, aby bylo tlačítko zapnutí/vypnutí bezpečně zmáčknuto a aby byly vyjmuty baterie. Je důležité si uvědomit, že pro jednou záleží na velikosti! Pokud jde o bezpečnostní opatření na letišti, velká dilda a vibrátory mohou být někdy mylně považovány za zbraně nebo za nebezpečné předměty. Abyste se vyhnuli zbytečnému rozruchu, je lepší vybírat kompaktní a diskrétní hračky, u kterých je menší pravděpodobnost, že vzbudí pozornost.

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání v Satisfyer, vysvětluje, proč se s teplejším počasím zvyšuje naše sexuální touha: „Letní slunce přináší víc než jen teplo. Zvyšuje touhu díky zvýšené hladině vitaminu D, serotoninu a testosteronu, což zlepšuje náladu i motivaci k sexu. Studie ukazují, že nízká hladina vitaminu D může mít škodlivé účinky nejen na vaši sexuální výkonnost, ale také může způsobit, že budete náchylnější k depresím. Proto si toto léto dejte záležet na slunci a sbalte si Satisfyery, abyste si užili nezapomenutelnou a vzrušující dovolenou.!”

Zde je náš průvodce nejlepšími produkty pro dovolenou plnou zábavy a dovádění…

Satisfyer Mini Wand-er Connect App

S aplikací Satisfyer Mini Wand-er+ Connect se nemusíte vzdát masáží celého těla a stimulace bodu G a klitorisu ani když jste na cestách! Díky kompaktní velikosti 16 cm je zařízení ideální na cesty a zabere málo místa v zavazadle. Zaoblená hlava je mírně flexibilní a hladce klouže po vašem těle. Intenzivními vibracemi uvolní veškeré vaše napětí. Chceš víc? Žádný problém, protože díky kulatému tvaru ho můžete použít i pro stimulaci bodu G a klitorisu – stimuluje vás i jemně rýhovaná struktura.

DPC: 1725 Kč

Satisfyer Perfect Pair 3

Nechte se unést 12 intenzivními vibračními programy a sami se rozhodněte, jak chcete vibrátor vyrobený z tělu příjemného silikonu používat. Jako prstový vibrátor klouže po vašem těle a zůstává tam, kde je vám dobře. Perfect Pair 3 lze také použít jako kroužek na penis: Úzká silikonová tyč je extrémně flexibilní, takže se otvor přizpůsobí vašemu penisu – erekční kroužek předá silné vibrace na varlata nebo přímo vašemu protějšku. Minimalistický design srdce vás motivuje začlenit hračku do milování.

DPC: 740 Kč

Satisfyer Pearl Diver

 Satisfyer Pearl Diver v hravém designu mušle poskytuje smyslnou stimulaci klitorisu. 2 motory, kombinace tlakových vln a vibrací a také kompaktní design z něj dělají ideálního společníka na cesty.

DPC: 1235 Kč

Satisfyer Deep Diver Connect App

S modelem Satisfyer Deep Diver Connect App si můžeš při análních hrátkách užít vynikající všestrannost. Tento vibrační anální kolík tě rozmazlí pomocí struktury se 2 kuličkovými prvky, jejichž velikost se postupně zvětšuje, díky níž lze anální vibrátor snadno zavést. Deep Diver je tedy vhodný zejména pro všechny, kteří již získali počáteční zkušenosti s rozmanitými análními hrátkami a chtějí například přejít z análního řetízku na anální vibrátory. Výkonný motorek tě rozmazlí intenzivními vibracemi a díky protáhlé, široké základně se budeš moci bez obav oddat rozkoši.

DPC: 1725 Kč

Satisfyer Tropical Tip Connect App

 Užijte si vzrušující výlet do tropů s aplikací Satisfyer Tropical Tip Connect! Kompaktní odkládací vibrátor s ovládáním pomocí aplikace se postará o váš klitoris hlubokými vibracemi. Vibrátor v hravém designu tukanů v jemných pastelových odstínech si najde cestu do vašeho domova a potěší především začátečníky a nováčky. Můžete si vybrat mezi 12 vibračními programy, které lze jednoduše ovládat pomocí tlačítek +/- a přizpůsobit si je.

DPC: 1235 Kč

Více na www.satisfyer.cz.

Čtěte dál …