Vyhrajte jednu z novinek od Satisfyer


Společnost Satisfyer přináší dva nové genderově neutrální produkty. Rozšiřuje tak  paletu svých genderově neutrálních zařízení, která podporují zákazníky v kreativitě a představivosti o jejich intimitě. Vy máte nyní možnost vyhrát jeden z nich.

Elastic Joy

Se Satisfyer Elastic Joy si díky jeho všestrannosti omotáte každého kolem prstu: Tento flexibilní multi-vibrátor může být ohýbán do velkého množství různých pozic a přizpůsobit se tak vašim osobním potřebám a požadavkům. Je stejně tak dobrý na stimulaci bradavek jako klitorisu nebo bodu G. Elastic Joy může být dokonce používán k anální stimulaci nebo cílené masáži prostaty – záleží jenom na tom, co s ním zamýšlíte dělat! Zužující se tvar objemného, zasunutelného konce masíruje bod G a je velmi oblíbený u pokročilých uživatelů.

Když roztáhnete dvě úzké části uprostřed hračky od sebe, získáte okamžitě vibrační kroužek na penis.  Nebo můžete využít vibrační talent hračky ke stimulaci jiných erotogenních zón. Podle pravidla Zažít a zkoušet nové věci! Dva motorky v koncích hračky Elastic Joy můžou být ovládány nezávisle na sobě. Každý motorek vás dokáže stimulovat 7 vibračními rytmy a 3 stupni intenzity. Tento úžasný vibrátor pro páry je voděodolný (IPX7) a může se k vám připojit ve sprše nebo ve vaně.

Cena: 1289

Elastic Game

Multifunkční vibrátor Satisfyer Elastic Game posouvá variabilitu na další úroveň: můžete ho používat  přímo, ohnout ho, roztáhnout ho, přiložit ho nebo ho zasunout – a nebo cokoliv jiného vás napadne. Použijte ho jako kroužek na penis nebo ke stimulaci bradavek nebo ho ohněte do U-čka jako klasický partnerský vibrátor: s Elastic Game se dá dělat cokoliv. Žebrovaný konec zintenzivňuje prožitek z vnější stimulace, zatímco zúžený, zasunutelný konec poskytuje přesnou masáž bodu G.

Elastic Game je díky své úzké špičce ideální pro začátečníky. Kdokoliv se zájmem o anální stimulaci a potěšení z masáže prostaty si Elastic Game jednoznačně užije: Stačí se uvolnit a popustit uzdu fantazii a využít všestrannosti tohoto Satisfyeru. Má dva motorky, které mohou být ovládané nezávisle na sobě: každý z nich vás může stimulovat v 7 rytmech a 3 intenzitách.

Můžete ho také používat ve sprše nebo ve vaně nebo kdekoliv jinde kde je vlhko, protože je voděodolný (IPX7)

Cena: 1289 Kč

Více na www.satisfyer.cz.

Soutěžní otázka:  V kolika zemích na světě se prodávají produkty Satisfyer?

Odpovědi zasílejte na mail: redakce@all4fun.cz  do  30. 4. 2022. Do předmětu uveďte „Satisfyer“.

Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce, kteří obdrží Elastic Game, nebo Elastic Game.

Do mailu uveďte svoji adresu, telefon.

Na titulním snímku Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání ve společnosti Satisfyer a certifikovaná klinická sexuoložka.

Čtěte dál …