Satisfyer se zavazuje k osvětě v oblasti sexuálního zdraví!

U příležitosti Měsíce povědomí o sexuálním zdraví spouští Satisfyer ve své známé aplikaci Satisfyer Connect novou funkci, která překlenuje propast mezi sexuálním, fyzickým a duševním zdravím.

Připravte se na měsíc věnovaný základnímu aspektu našeho života – sexuálnímu zdraví! Září je zaměřeno na zvyšování povědomí a oslavu naší pohody v oblasti sexuality. Začíná Světovým dnem sexuálního zdraví 4. září, což z něj činí bohatý začátek významného měsíce. Sexuální zdraví není jen o tom, jak se vyhnout nemocem nebo fyzickým problémům. Podle Světové zdravotnické organizace je sexuální zdraví holistický stav zahrnující naši fyzickou, emocionální, duševní a sociální pohodu ve vztahu k naší sexualitě. Sexuální zdraví vyžaduje pozitivní a respektující přístup k sexualitě a sexuálním vztahům a také možnost bezpečných a příjemných sexuálních zážitků bez nátlaku, diskriminace a násilí.


Společnost Satisfyer, přední značka v oblasti sexuálního zdraví, věří, že nyní je ideální čas na podporu hlubšího pochopení toho, jak sexualita ovlivňuje různé aspekty naší fyzické a duševní pohody.


Značka pevně věří, že si každý zaslouží mít přístup k informacím a nástrojům, které mu umožní upřednostnit jeho sexuální pohodu. Se znalostmi pak přichází síla činit pozitivní rozhodnutí a měnit paradigmata, jak se lidé starají o své sexuální zdraví. Té otevírá svět možností osobního růstu, posílení a naplnění.


Závazek značky přesahuje pouhou nabídku špičkových produktů; rozšiřuje se na vzdělávání a osvětu veřejnosti o významu sexuálního zdraví a poskytování cenných znalostí, které mohou pozitivně ovlivnit naše životy.

Díky inovacím, které jsou základem značky Satisfyer, se jí podařilo znovuobjevit a nabídnout erotické hračky s pokročilými technologiemi, ale také bezplatnou aplikaci s širokou škálou funkcí od okolního zvuku až po dálkové ovládání včetně knihovny erotických příběhů.
Aplikace Satisfyer Connect je dokonalým nástrojem, který stimuluje naši představivost, ale také nám pomáhá prozkoumat naši sexualitu s neuvěřitelným dopadem na sexuální zdraví.
Aby šla ještě dál, spouští značka Satisfyer k Měsíci povědomí o sexuálním zdraví zcela novou funkci: Satisfyer High Touch Meditation.

Jaký vliv má meditace na celkové zdraví?

Mindfulness byla kdysi považována za „měkkou dovednost“, ale nyní se stala nezbytnou součástí zdravotní péče. Podle rostoucího počtu studií přináší meditace řadu výhod pro mysl i tělo, včetně zmírnění projevů stresu1, úzkosti2 a deprese3. Pozitivní emoce, jako je soucit, citlivost a sebeuvědomění s, “ ss. .66 , lze meditací rovněž podpořit a opakovaným cvičením se přínosy zvyšují.

Funkce Satisfyer High Touch Meditation: nový druh meditace

Ve světě, kde se věci dějí rychle, poskytuje meditace High Touch od společnosti Satisfyer smyslnou přestávku, která nejen umožní vašemu tělu odpočinout si, ale také přijmout potěšení jako důležitý přírodní zdroj pro pohodu a zdraví.
Funkce Satisfyer High Touch Meditation je novým druhem meditace, která jako první svého druhu spojuje energizující účinky produktů Sexual Wellness Bluetooth s terapeutickými účinky meditace.
Díky podmanivé zvukové krajině, pečlivě vybraným V-vzorům, řízeným vlastním dotykům a povznášejícím poselstvím má přístup Satisfyer High Touch přirozeně zvýšit emoční odolnost, snížit stres, posílit sebevědomí a zlepšit zdraví a pocit štěstí. 
Co je však nejdůležitější, meditace Satisfyer High Touch vám umožní vstoupit do blaženosti cest rozkoše vašeho těla takoví, jací jste!

Megwyn White, ředitelka vzdělávání ve společnosti Satisfyer a certifikovaná sexuoložka:

S radostí uvádíme na trh nové meditace Satisfyer High Touch Meditations, které jsou zaměřené na uvolnění a rozkoš bez nátlaku a nežádoucího rozptylování. Rozkoš je jedním z našich nejpřirozenějších a nejdůležitějších zdrojů zdraví a pohody a lze ji pěstovat s péčí a pozorností, a proto je meditace přirozeným doplňkem každé praxe sebeuspokojování. Každá z našich meditací kombinuje náš osobitý přístup s vysokým dotykem, spolu s relaxačními technikami, uvědomováním si dechu, vizualizací a skenováním těla, které společně podporují smyslové vnímání, sebedůvěru a osobní objevování. Stejně jako tradiční meditace s průvodcem lze i naše praktiky opakovat, abyste mohli dlouhodobě využívat jejich přínosů.“

Tato novinka, která bude k dispozici od září 2023, poskytne veřejnosti knihovnu meditací. Zpočátku bude k dispozici v angličtině, později se knihovna rozšíří o meditace v různých jazycích, například v němčině, francouzštině a španělštině. Každá série meditací bude mít specifické téma, přičemž první z nich „Pulse of Pleasure“ vás pozve k prozkoumání nádherného světa technologie Air Pulse.
Ať už potřebujete jemný reset, kultivovat spánek nebo otevřít svou mysl pro přijetí všeho, čím jste – Satisfyer je pro vás to pravé, protože značka zažehne „pilotní světlo rozkoše“, a to prostřednictvím technologie Air Pulse!

Uvidíme se v září, kdy tuto novou funkci objevíte exkluzivně v naší bezplatné aplikaci Satisfyer Connect.

A jako průvodce tímto jedinečným okamžikem vám budou nejlepšími spojenci tyto erotické hračky s aplikací Satisfyer Air Pulse:

Satisfyer Pro 2 Generation 3 Connect App

Satisfyer Pro 2 Generation 3 Connect App je dokonalá hračka pro stimulaci klitorisu. Nástupce oblíbeného vibrátoru Satisfyer Pro 2 je mnohem víc než jen klasický vibrátor s tlakovou vlnou a technologií Air Pulse. Díky jeho dvěma motorům máte nyní také možnost dopřát si 12 vibračních programů. Dechberoucí revolucí je však naše inovativní technologie Liquid Air: přídavný uzávěr s tenkou a superjemnou silikonovou membránou vytváří intenzivní vlny, které napodobují smyslný příval pulzující vody. Pro 2 Generation 3 zaplaví vaše tělo těmito vlnami rozkoše, čímž vytvoří mimořádně přirozený pocit a umožní křišťálově čisté orgasmy, jaké jste ještě nezažili.

Doporučená cena: 2 218 Kč

 

Satisfyer Curvy 2

Satisfyer Curvy 2+ je vibrátor s tlakovými vlnami, který jemně obklopí tvůj klitoris svou měkkou silikonovou hlavou a katapultuje tě bezdotykovou stimulací pomocí tlakových vln a vibracemi plnými rozkoše do úžasných výšin. Můžeš volit mezi vzrušujícími stupni intenzity tlakových vln a libovolně je kombinovat s vibračními programy – tento intimní společník tě tak velmi snadno zahrne vlnami nádherného vzrušení. Ráda si užíváš intimní chvilky ve sprše nebo v blahodárné pěnové koupeli? Žádný problém, Curvy 2+ má totiž vodotěsné provedení (IPX7), a bude tak tvým průvodcem při všech vodních dobrodružstvích

Doporučená cena: 1 725 Kč

 

Satisfyer Dual Pleasure Connect App

Pro Satisfyer Dual Pleasure hovoří hned několik důvodů: tento vibrátor s tlakovými vlnami lze používat nejen jako vibrátor pro bod G, ale také ti nabízí možnost ovládání přes bezplatnou aplikaci Satisfyer Connect. Mírně zahnutý dřík z příjemného a šetrného silikonu dokáže stimulovat bod G, druhý konec se postará o klitorální stimulaci a bude tvůj korálek rozmazlovat pulsujícími tlakovými vlnami. Protože model Dual Love má vodotěsné (IPX7) provedení, rád tě doprovodí i pod sprchu nebo do vany – a kromě toho se snadno čistí teplou vodou a jemným mýdlem.

Doporučená cena: 1 725 Kč

 

Satisfyer Love Triangle

Satisfyer Love Triangle je praktický klitorální vibrátor s luxusním designem, který se svou měkkou hlavou jemně položí kolem tvého klitorisu a svou smyslnou kombinací tlakových vln a vibrací tě katapultuje do dosud nepoznaných výšin. Můžeš si přitom naprosto libovolně zvolit, kde a jak se chceš oddat své rozkoši, protože tento kousek má vodotěsné provedení (IPX7) a rád ti bude dělat společnost i pod vodou. Jemný silikon má mimořádnou kluznost a po použití jej lze snadno očistit vlažnou vodou, mýdlem a přípravkem na čištění erotických hraček.

Doporučená cena: 1 725 Kč

Čtěte dál …

Zpátky do školy… i v lázních

Začíná podzim a s ním se neodmyslitelně pojí návrat dětí do školních lavic. Málokteré rodiče by proto napadlo, že je pro dítě právě podzim a zima ideálním časem, kdy navštívit lázně. „V zimních měsících mohou malí pacienti uniknout z měst, kde je dusí smog, sem do...

pokračovat ve čtení

Vzácná onemocnění: častější než rakovina a AIDS dohromady. Jejich vznik a genetiku vysvětlí výstava „Doba genová“ pod záštitou Evy Pavlová.

Putovní výstava „Doba genová“, nad níž převzala záštitu první dáma Eva Pavlová, bude poprvé ke shlédnutí v Praze na Smíchovské náplavce před kobkou č. 17 od 7. 10. do 3. 11. 2023, a to zcela zdarma. Panely v designu šroubovice lidské DNA vysvětlí pomocí grafiky a...

pokračovat ve čtení