Satisfyer posouvá různorodost na novou úroveň …a představuje svá nová genderově neutrální zařízení na sexuální wellness: Elastic Joy a Elastic Game

Satisfyer, vedoucí světová značka na poli sexuálního wellness, která přináší všem potěšující a na všechny smysly působící zážitky, posiluje svoji pozici a uvádí dva nové genderově neutrální produkty s nekonečnými možnostmi.

Satisfyer je největší globální značka na poli sexuálního wellness, která propojuje technologické inovace a sexuální zdraví, a která propaguje myšlenku, že sexuální zdraví je pro všechny bez ohledu na jejich sexuální preference, společenské-ekonomické zázemí, věk, pohlaví nebo schopnosti.

Genderově odlišní lidé byli vždy mezi námi a stejně jako všichni ostatní i oni mají právo na potěšení. V Satisfyer se diváme na svět šířeji než bipolárně a bereme potřebu genderové inkluze vážně. Genderově neutrální produkty měla značka v nabídce roky. Důvodem je i to, že nepřinášejí užitek pouze genderově odlišným lidem, tyto hračky můžou otevřít nové cesty k potěšení úplně všem.

Tyto hračky může ve své ložnici (nebo kdekoliv jinde!) používat úplně každý, bez ohledu na genderovou identitu a zároveň je lze použít s každým partnerem.  Navíc při používání těchto produktů nekonvenčními způsoby pravděpodobně objevíte nové způsoby, jak zažít a dopřát potěšení, což je vždycky win-win.

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání ve společnosti Satisfyer a certifikovaná klinická sexuoložka vysvětluje:

“Genderově neutrální produkty nám přinášejí možnost prozkoumat tělo bez jakýchkoliv omezení. Unikátně tvarované produkty, které nepodléhají bipolárním genderovým normám jsou navržené tak přirozeně dráždily zvědavost a podněcovat smyslovou kreativitu. Při pohledu na produkty jako Elastic Game si možná řeknete „co to asi umí?“ nebo „kam se to dává?“ Tím se ale zároveň zbavíte zábran, povolíte uzdu kreativitě a dostanete se myšlenkami tam, kde nejsou možnosti potěšení pouze nekonečné, ale přímo nespoutané.

Uvedením těchto 2 genderově neutrálních produktů rozšiřuje Satisfyer paletu svých genderově neutrálních zařízení, která podporují zákazníky v kreativitě a představivosti o jejich intimitě:

Elastic Joy

Se Satisfyer Elastic Joy si díky jeho všestrannosti omotáte každého kolem prstu: Tento flexibilní multi-vibrátor může být ohýbán do velkého množství různých pozic a přizpůsobit se tak vašim osobním potřebám a požadavkům. Je stejně tak dobrý na stimulaci bradavek jako klitorisu nebo bodu G. Elastic Joy může být dokonce používán k anální stimulaci nebo cílené masáži prostaty – záleží jenom na tom, co s ním zamýšlíte dělat! Zužující se tvar objemného, zasunutelného konce masíruje bod G a je velmi oblíbený u pokročilých uživatelů.

Když roztáhnete dvě úzké části uprostřed hračky od sebe, získáte okamžitě vibrační kroužek na penis.  Nebo můžete využít vibrační talent hračky ke stimulaci jiných erotogenních zón. Podle pravidla Zažít a zkoušet nové věci! Dva motorky v koncích hračky Elastic Joy můžou být ovládány nezávisle na sobě. Každý motorek vás dokáže stimulovat 7 vibračními rytmy a 3 stupni intenzity. Tento úžasný vibrátor pro páry je voděodolný (IPX7) a může se k vám připojit ve sprše nebo ve vaně.

Cena: 1289

Elastic Game

Multifunkční vibrátor Satisfyer Elastic Game posouvá variabilitu na další úroveň: můžete ho používat  přímo, ohnout ho, roztáhnout ho, přiložit ho nebo ho zasunout – a nebo cokoliv jiného vás napadne. Použijte ho jako kroužek na penis nebo ke stimulaci bradavek nebo ho ohněte do U-čka jako klasický partnerský vibrátor: s Elastic Game se dá dělat cokoliv. Žebrovaný konec zintenzivňuje prožitek z vnější stimulace, zatímco zúžený, zasunutelný konec poskytuje přesnou masáž bodu G.

Elastic Game je díky své úzké špičce ideální pro začátečníky. Kdokoliv se zájmem o anální stimulaci a potěšení z masáže prostaty si Elastic Game jednoznačně užije: Stačí se uvolnit a popustit uzdu fantazii a využít všestrannosti tohoto Satisfyeru. Má dva motorky, které mohou být ovládané nezávisle na sobě: každý z nich vás může stimulovat v 7 rytmech a 3 intenzitách.

Můžete ho také používat ve sprše nebo ve vaně nebo kdekoliv jinde kde je vlhko, protože je voděodolný (IPX7)

Cena: 1289 Kč

Čtěte dál …

Značka FUN FACTORY úspěšně prodána

Německá skupina vlastnící značky EIS/Satisfyer/Triple A koupila celé portfolio výrobků, patentů, designů a značek, jakož i skladové zásoby společnosti FUN FACTORY. V rámci transakce s platností od 1. října 2024 a již zadala novou poptávku na zboží za prodejní cenu 15...

pokračovat ve čtení