Nejnovější trendy v sexu pro rok 2024 od společnosti Satisfyer. Certifikovaná sexuoložka Megwyn White odhaluje nejzajímavější trendy

Satisfyer, přední poskytovatel produktů pro sexuální pohodu přináší nové poznatky a trendy ze světa sexuální pohody, které vám v roce 2024 poskytnou svatý grál pro nezapomenutelné vyvrcholení. Ať už se zajímáte o duchovní růst, smyslné orgasmy bradavek, sexuální kondici nebo se učíte klíče k erotice v pozdějším věku, nový rok má pro vás připraveno něco speciálního pro každou nuanci rozkoše a vášně. Na úvod vzrušujícího roku plného bezbřehé rozkoše vám Megwyn White, certifikovaná sexuoložka a ředitelka vzdělávání společnosti Satisfyer, představuje pět nejžhavějších sexuálních trendů tohoto roku.

#1 Sexuální pohoda – Všímavost a sexuální potěšení pro relaxaci

Zažijte naprostou blaženost z uvolnění, vyčištění mysli a plného přijetí přítomného okamžiku – je čas rozloučit se se stresem, protože vyvrcholení může skutečně pomoci zmírnit úzkost, zlepšit náladu a dokonce posílit náš imunitní systém. Podle spotřebitelského průzkumu společnosti Satisfyer’s provedeného ve spolupráci s agenturou Harris Poll v roce 2020 téměř třetina žen, které vlastní zařízení pro sexuální potěšení (32 %), je považuje za nástroj pro relaxaci a úlevu od stresu. Během orgasmu se v mozku aktivuje centrum odměny a produkuje se odpovídající neurotransmiter dopamin. Také díky hormonu štěstí serotoninu se vznášíme v oblacích. Kromě toho se při vyvrcholení v těle uvolňují endorfiny a hormon oxytocin – ten snižuje hladinu stresového hormonu (kortizolu).

Uvolnění a pocit sexuální extáze se nemusí vylučovat – právě naopak! Ještě větší uvolnění přináší nová funkce aplikace Satisfyer Connect: meditace Satisfyer High Touch, která kombinuje potěšení a soustředěnou pozornost, abyste se nejen uvolnili, ale také nasměrovali sexuální energii k větší pohodě a posílení celkového sebevědomí. Třemi největšími brzdami sexuálního potěšení a erotického ztělesnění jsou stres, úzkost a nedostatek ztělesnění. Meditace High Touch Satisfyer pomáhají uživatelům překonat tyto tři překážky na cestě k rozkoši pomocí postupných sezení vedených Megwyn White. Prostřednictvím podmanivých pohlcujících zvukových krajin, řízených vlastních doteků, relaxačních technik, mentálního přerámování a jemného povzbuzování mohou uživatelé rozšířit pásmo rozkoše a erotiky na hluboké prožitkové úrovni. Meditace High Touch Satisfyer je vytvořena tak, aby posilovala erotickou plasticitu tím, že podporuje hlubší propojení s dráhami rozkoše. To kultivuje zvýšenou smyslnost a posiluje intimitu, a to jak se sebou samým, tak s ostatními. Megwyn Whiteová vysvětluje: „Naše meditace High Touch jsou o ponoření se do pohlcujícího vícesmyslového prožitku potěšení, bez zátěže a rozptýlení, které pomáhají proniknout do potěšení na nejhlubší úrovni. Erotická rozkoš je jedním z našich nejpřirozenějších a nejdůležitějších zdrojů, protože využívá pramen životní energie v našem nervovém systému. Když se člověk na tuto energii lépe naladí, může k ní snáze přistupovat sám nebo s partnerem a dosáhnout tak větší blaženosti a intimity. Proto je meditace dokonalým doplňkem pro sólo nebo partnerská dobrodružství.“

#2 Nipplegasmus – Erogenní zóny po celém těle

Pryč jsou časy, kdy se jen „uvolňovaly bradavky“; nyní jde o to, abyste odhalili mnoho příjemných způsobů, jak „stimulovat bradavky“ k nevídanému blahu. Ano, lidské tělo je hřištěm chtíče a objevování a naše bradavky nabízejí pokladnici nuancí. Bohužel bradavky jsou často nedostatečně prozkoumány nebo zcela ignorovány, pokud jde o smyslné hrátky. To vše se změní, protože nové nástroje znovu rozvíjejí potenciál bradavek, které lze něžně svádět ze všech úhlů. Orgasmus bradavek? Oooh yess! Podle nového výzkumu MRI bylo zjištěno, že stimulace bradavek aktivuje stejné oblasti mozku jako stimulace genitálií, což odhaluje jejich zásadní roli v sexuálním potěšení. Ve studii přibližně 29 % dotázaných žen uvedlo, že již zažilo orgasmus bradavek, zatímco 81,5 % uvedlo, že stimulace bradavek nebo prsou způsobila nebo posílila jejich sexuální vzrušení. Také mnoho mužů považuje hraní si s bradavkami za neuvěřitelně vzrušující, ačkoli zde zatím nejsou k dispozici konkrétní údaje o orgasmech způsobených čistě stimulací bradavek.

Při hraní s bradavkami je nejlepší začít pomalu, aby se v těle vytvořilo erotické napětí – ideální je tedy delší předehra. Hračka, jako je Satisfyer Twirling Pro, je dokonalým společníkem pro nesčetná vyvrcholení. Lze ji použít oboustranně a šikovně rozmazluje vzrušujícími tlakovými vlnami a vibrační špičkou – nesčetné možnosti použití, včetně stimulace bradavek a dalších příjemných oblastí použití, jsou zaručeny. Zažijte intenzivní potěšení z Nipplegasms a svezte se na vlně rozkoše do nového roku.

#3 Zvyšte svou kondici: Uvolněte sílu sexuální stimulace pro sílu a zdraví!

Už samotné milování je trénink, ale cílený trénink před sexem ho posouvá na zcela novou úroveň. Naši schopnost prožívat rozkoš ze sexuálních zážitků podporují klíčové svaly obklopující naše erotogenní orgány. Tyto svaly hrají zásadní roli při podpoře pohybu a umožňují tělu zůstat v proudu rozkoše. Není žádným tajemstvím, že cvičení zlepšuje tělesný vzhled a sebevědomí – ale málokdo ví, že cílený trénink a strečink mohou zvýšit sexuální kondici.

Chcete své intimní chvilky ještě více oživit? Silné hýžďové svaly vám mohou poskytnout požadovaný impuls. A nezapomeňte na flexibilitu! Pružné ohybače kyčelních kloubů umožňují lepší pohyblivost v kyčlích a schopnost tlačit boky dopředu. Tak proč to nezkusit? A co je to sexuální zdraví bez síly vašeho prvotního pánevního dna? Tento závěs smyslných svalů obklopuje vaše erotické orgány a je tajnou omáčkou rozkoše. Při správných kontrakcích a uvolnění může vaše pánevní dno pomoci katalyzovat vše od průtoku krve, udržování erekce až po uvolnění bioelektrické blaženosti orgasmického vyvrcholení. Kuličky lásky jsou dokonalým společníkem pro využití těchto smyslných svalů.

Venušiny kuličky Satisfyer mají moderní strukturu, která při sexuálních hrátkách vytváří intenzivní a účinnou stimulaci. Při každém pohybu závaží uvnitř kineticky vibrují a pomáhají tak aktivovat okolní svalová spojení, což usnadňuje a zintenzivňuje orgasmus! Cvičení s kuličkami lásky funguje velmi jednoduše: vložte kuličky lásky a napněte svaly pánevního dna, abyste kuličky stlačili k sobě – pak vydržte pět sekund. Proces lze opakovat až třikrát denně. Stejné cvičení můžete zkusit spojit i s oblíbenou hračkou Satisfyer, protože zvýšený průtok krve může pomoci při ještě větší katalýze svalů.

Pořádné dovádění v posteli vyžaduje vytrvalost: zařazení intervalového tréninku a cíleného kardio cvičení může pomoci zabránit náhlému pocení. A zde je další bonus pro muže: silový a vytrvalostní trénink může podpořit lepší průtok krve, což účinně zvyšuje výkonnost. Takže se hýbejte a udržujte vášeň v proudu!

Rychlý večerní spinning na posílení výdrže? S novým  nástavcem Satisfyer Spinning G-Spot 1 to získá zcela nový význam! Smyslný sladký bod je zde dvakrát hýčkán vibracemi a rotací, což pomáhá rozproudit energii z různých úhlů, zatímco se dostáváte do rytmu své rozkoše! Hračka, která skutečně zamotá hlavu! Díky celkem deseti rotačním programům (pět ve směru a pět proti směru hodinových ručiček) můžete zažít zcela nový druh stimulace.

Hledáte ideálního tréninkového partnera pro objevování zadních vrátek? Satisfyer Booty Absolute Beginners 4 je tu právě pro vás. Megwyn vysvětluje: „Je ideální pro ty, kteří s anální stimulací začínají, a pomůže podpořit průtok krve a vzrušení nervové pleteně, která se prolíná v prostatě a jejím okolí, a je ideální pro rozproudění jeho mojo a připravenost k akci.“ Velkorysá základna tohoto malého análního vibrátoru z hygienického silikonu zajišťuje bezpečnou zábavu, zatímco vás čekají vzrušující experimenty.

#4 Nadčasově sexy – Smyslnost v každém věku

O sexualitě v pokročilém věku koluje nespočet mýtů a předsudků. Ale je to pravda: nikdy nejste příliš staří na to, abyste si užívali, a právě to vám může pomoci stárnout jako dobré víno! Sexuální touha se jednoduše nezmenšuje, ale mění: to, co bylo kdysi fyzickou touhou, se může změnit v potřebu citové blízkosti a sblížení.

Starší lidé mohou zjistit, že je více uspokojuje citová blízkost, která je spojena se sexuální aktivitou, než samotný akt. Jedno je jisté: tělo se s věkem mění. „U žen to například znamená, že se přirozeně sníží hladina estrogenu, což způsobí vaginální suchost a oslabení citlivých tkání v pochvě,“ vysvětluje Megwyn. Po menopauze se 17 až 45 procent žen cítí při intimních chvilkách méně příjemně. To spolu se sníženým průtokem krve a citlivostí znamená, že sex se bude ve skutečnosti lišit od našich mladších dnů.

Muži se s věkem také mění: „Menší citlivost, pomalejší vzrušení a delší doba zotavení mezi erekcemi jsou často součástí každodenního života,“ popisuje odborník na sex. Jemné hrátky jsou zde více než jen módní slovo. Megwyn White vysvětluje proč: „Penis obsahuje citlivá nervová zakončení a tkáně, které mohou být potěšeny v různých stavech vzrušení a nevyžadují erekci ani ejakulaci, aby podnítily vášeň a intimitu. Jemné hrátky jsou o vyjádření touhy s oblečením nebo bez něj a o připomenutí, že je sexy ve všech svých podobách.“

Mají starší lidé při všech těchto změnách skutečně sex? Ano, skutečně! V americké studii provedené mezi lidmi ve věku 75-85 let, kteří byli sexuálně aktivní, 54 % z nich uvedlo, že mají sex dvakrát nebo třikrát měsíčně, a 23 % uvedlo, že mají sex jednou nebo vícekrát týdně. Je důležité si uvědomit, že i když se naše těla mohou měnit, naše touhy přetrvávají, protože sexualita je zdrojem identity a emocionálního spojení. Někteří senioři mohou v pozdějším věku dokonce nalézt větší uspokojení ve svém životě, což může prospět sexuální intimitě. Ve společnosti Satisfyer nabízíme řadu řešení, která se dokáží přizpůsobit potřebám této populace, a pomáháme tak učinit sex dostupným a zábavným v každém věku!

Dokonalá hračka pro experimentování? Satisfyer Double Crystal. Lesklý krystal je dodáván bez jakýchkoli vibračních programů. Díky hladkému materiálu z nerozbitného borosilikátového skla je hračka příjemná na kůži. Díky svému mírně zakřivenému tvaru a možnosti použít hladkou nebo drážkovanou stranu dosáhne bez námahy na všechna horká místa.  Protože je vyroben ze skla, je také bez tření, což z něj činí ideální volbu pro ženy po menopauze, protože nepoškozuje citlivé tkáně a díky své schopnosti absorbovat teplo může přirozeně podporovat průtok krve. Zátěžový aspekt napomáhá dalšímu uvolnění a zvýšení požitku a lze jej využít i zevně jako terapeutický nástroj nebo jako masážní pomůcku – je to opravdový všestranný pomocník.  Před použitím ji jednoduše vykoupejte v teplé vodě nebo ji nechte vychladnout v lednici – hra teplot v ní zažehne nové vzrušující okamžiky.

#5 Nový rituál krásy – Orgasmus glow

Masturbace a orgasmus jako rituál krásy – kdo by to byl řekl? Orgasmy zvyšují průtok krve tělem, přenášejí více kyslíku do buněk a tím dodávají pleti zářivý lesk – včetně účinku proti stárnutí. Díky zvýšenému obsahu kyslíku orgasmy přirozeně podporují růst kolagenu. Skutečná podpora krásy! Orgasmický projev je nejen uvolněním napětí a rozkoše, ale také celkovou lymfatickou masáží, která pomáhá detoxikovat tělo a uvolnit svaly v obličeji, které přispívají ke vzniku vrásek. Tento jev můžeme „ó“ názorně vidět na příjemné zvláštnosti nechvalně známého obličeje ve tvaru písmene „O“. Ale počkejte, je toho víc: orgasmus také vyvolává přívaly oxytocinu a prolaktinu. Tyto relaxační hormony pomáhají při regulaci spánku a navozují uvolnění, což zase může mít pozitivní vliv na pleť. Megwyn White sdílí: „Existuje velmi dobrý důvod, proč tomu říkáme afterglow. Po přílivu chemických látek pro dobrý pocit, novém prokrvení obličeje a uklidňující relaxaci vám zůstane přirozený zářivý vzhled. „

Satisfyer Triple Lover skutečně zintenzivňuje potěšení. Jeho název vystihuje jeho podstatu: tento vibrátor s hůlkou a králíčkem, vybavený třemi výkonnými motory, zajišťuje nádherně rozmanité zážitky. Zahnutá hřídel a drobný stahovač klitorisu obdaří bod G a klitoris hlubokými vibracemi a nabízí dvanáct lákavých vibračních programů. Pokud máte chuť na masáž celého těla, Satisfyer Triple Lover se může proměnit i v hůlku. Pyšní se klasicky tvarovanou masážní hlavicí, která bez námahy zmírní napětí během mrknutí oka. Tento aspekt hračky poskytuje nejen všestrannost díky dvanácti vibračním programům, ale nabízí také možnost sejmout silikonový uzávěr masážní hlavice pro vaginální nebo klitoriální stimulaci – což zaručuje postorgastickou záři!

Čtěte dál …

Klasické bikiny holení, moderní Brazilka či hravé tvary aneb 7 TOP letních trendů pro úpravu intimních partií

Některé ženy nedají dopustit na hladké oholení, jiné preferují spíše přirozenost. Přestože je dnes škála úprav pubického ochlupení široká, trendy letošního léta jsou tzv. moderní Brazilka, Hollywood, hravé tvary či přirozeně bujný‎ porost. Ten upřednostňuje až 70 %...

pokračovat ve čtení