Nápady na dárky od Satisfyer. Alternativní průvodce dárky ke Dni matek

Už vás nebaví kupovat partnerce ke Dni matek stále stejné a nudné dárky? Satisfyer se o vás postará! Sexuální hračka možná není to první, co vás napadne koupit partnerce ke Dni matek, ale možná to bude dárek, který ocení nejvíce. Proč místo čokolády a květin nepřekvapit partnerku něčím, co ji opravdu potěší, a možná vás dokonce přizve k akci.

 Sladké tajemství |  Smooth Petal

Se Satisfyer Smooth Petal vás očekávají hluboké, silné vibrace a příjemný komfort při používání. Použijte bezplatnou aplikaci pro ještě více zábavy, například k vytváření vlastních programů nebo k dálkovému ovládání vibrátoru. A pokud budete mít chuť, může se tohoto zajímavého úkolu ujmout váš partner. Nikdo nezná vaše sladké tajemství – pokud to neprozradíš.

Cena: 1725 Kč

Místo květiny | Power Flower

Model Power Flower od Satisfyer tě okouzlí hravými, dělenými lamelami, které připomínají romantické okvětní plátky a krásně obemknou klitoris kmitajícími vibracemi. Tento vibrátor má díky 12 vibračním programům opravdu mimořádný výkon a dokáže tě hýčkat nejrůznější intenzitou vibrací, od jemných až po ty silné – na výběr přitom máš mezi 6 stupni intenzity a 6 vibračními šablonami.

Cena: 1480 Kč

Pro Bohyně |G for Goddess

Zažijte intenzivní dvojitou stimulaci s G for Goddess 1 a jeho dvěma výkonnými motory. Tento králičí vibrátor nabízí působivý výběr 12 různých vibračních programů, které lze intuitivně ovládat a umožňují intenzivní stimulaci klitorisu a bodu G. Díky ohebné hřídeli králičího vibrátoru se dokonale přizpůsobí tvaru těla a vašim potřebám. Zakřivený stimulátor klitorisu poskytuje mimoto nový typ stimulace shora.

Cena: 1725 Kč

A něco pro vás oba | Partner Box 3

Satisfyer Partner Box 3 nabízí rozmanitost a vášeň uvnitř i mimo Váš domov. Kromě partnerského vibrátoru Satisfyer Double Joy obsahuje box také oblíbený kroužek na penis Royal One a kalhotkový vibrátor Sexy Secret. Kromě intenzivních vibrací je pro všechny tři hračky velkou výhodou ovládání pomocí bezplatné aplikace Satisfyer Connect. Díky funkcím jako je dálkové ovládání přes Bluetooth, hudební vibrace, vibrace okolí nebo vibrační designér se Vaše dobrodružství posune na další úroveň.

Cena: 3445 Kč

Čtěte dál …

Sexuální tabu v Česku: Lidé akceptují masturbaci, stigma análního sexu a BDSM přetrvává. Nejvíce odmítají pissing a pegging

Které sexuální praktiky považují Češi za přijatelné a co je stále tabu? Odpovědi přinesl nový průzkum společnosti Růžov‎ý slon, kter‎ý zpracovala výzkumná agentura STEM/MARK. Zatímco masturbaci i orální sex většina lidí akceptuje, BDSM spíše odmítají. Mezi...

pokračovat ve čtení