Na nejsmutnější den v roce zapomeňte: Satisfyer promění modré pondělí v barevné vyvrcholení

15. leden 2024, známý také jako Modré pondělí, je nejsmutnějším dnem v roce – alespoň podle britského výzkumníka Cliffa Arnalla, jehož vlastní vzorec z roku 2005 označil třetí lednové pondělí za nejdepresivnější den v roce. Nepříjemná kombinace špatného počasí, negativních finančních a osobních aspektů se prý projevuje zejména v tento konkrétní den v roce. Kdo jiný než Satisfyer tedy dokáže nejnižší poklesy proměnit ve skutečné vzestupy? Nechte to na našich pěti nejlepších doporučených hračkách – v modré barvě, která se hodí k této příležitosti – aby se člověk přestal cítit smutný a místo toho se začal cítit vzrušený a nadšený! Modrá je také trendovou barvou roku 2024, takže modré hračky jsou skutečnými trendsettery.

Ale nejde jen o povrchní věci, takže začněme několika fakty, která ukazují, co pro nás pravidelné orgasmy skutečně dělají:

  • Zlepšuje imunitní systém, duševní zdraví a spánek: Pravidelné orgasmy produkují oxytocin, přirozený hormon lásky, který dokáže vyrovnat náladu.
  • Zmírňuje bolest a stres: Orgasmus vyvolává endorfiny. Podle studie Satisfyer a Harris Poll téměř třetina žen, které vlastní sexuální wellness produkt, uvádí, že jej používají, protože potřebují pomoci s uvolněním a úlevou od stresu.
  • Plusový bod za zářivou pleť: Orgasmus zvyšuje průtok krve v těle, přenáší více kyslíku do krevních buněk, a tím dodává pleti zářivý lesk – včetně účinků proti stárnutí.

Sbohem lednovému blues: tyto hračky rozjasní temné dny a přimějí vás zůstat v posteli o něco déle.

Satisfyer Spinning G-Spot 1

Nádherně navržený vibrátor na bod G rotuje nejen hlavou, ale také kolem sebe: s celkem deseti programy otáčení (pět ve směru hodinových ručiček, pět proti směru hodinových ručiček) poskytuje zcela nový druh stimulace. Modrý krasavec navíc nabízí dvanáct vibračních programů, které lze ovládat společně s funkcí rotace nebo nezávisle na ní – se Satisfyer Spinning G-Spot tak nikdy nebude nuda. Díky mírně zahnutému tvaru a zploštělé špičce dosáhne vibrátor bodu G vnitřního sladkého bodu rychlostí blesku a během okamžiku. Skvěle se hodí i jako vibrátor na ležení a dokáže pořádně rozžhavit klitoris. Vibracemi a rotací hýčká horké body hned dvakrát – sbohem, modré pondělí.

Satisfyer Double Crystal blue

Tato elegantně navržená milostná hračka je vyrobena z hladkého borosilikátového skla, vysoce kvalitního a hygienického materiálu, takže Satisfyer Double Crystal je nerozbitná, ale zároveň lehká hračka, která je příjemná na kůži. Díky svému mírně zakřivenému tvaru dosáhne bez námahy na všechna intimní místa a poskytuje pestrou stimulaci a křišťálově čisté vyvrcholení s hladkou nebo drážkovanou stranou. Díky rukojeti uprostřed poskytuje nejen dokonalý úchop při sólo hrátkách, ale slouží také jako široká základna, takže jej lze použít pro vaginální i anální potěšení. Satisfyer Double Crystal nemá žádný problém s extrémními teplotami, proto je ideální pro hrátky při vysokých i nízkých teplotách. Stačí hračce před použitím dopřát relaxační koupel v teplé vodě nebo ji zchladit v lednici. Někdo to rád horké (studené)!

Satisfyer Deep Diver

Máte chuť se ponořit do hloubky? Pak se nechte unést Satisfyer Deep Diver: silikonový anální vibrátor svádí svou zvlněnou kuličkovou strukturou se dvěma prvky a možností ovládání pomocí aplikace Satisfyer Connect. Pomocí aplikace lze vytvářet jednotlivé vibrační programy a propojit je například s playlistem Spotify. Uživatelé si mohou vyměňovat informace mezi sebou a ovládat svou vlastní hračku – je toho hodně, co můžete objevovat! Dvanáct přednastavených programů Deep Diver lze ovládat intuitivně i bez aplikace pomocí integrovaného ovládacího panelu. Díky své stimulující kulovité struktuře a inovativnímu designu je Satisfyer Deep Diver vhodný zejména pro ty, kteří již mají zkušenosti například s análními řetízky a chtějí se pomalu seznamovat s análními vibrátory. Je čas ponořit se do modré erotickým způsobem.

Satisfyer Duelist

Za dobré vyvrcholení se vyplatí bojovat – se Satisfyer Duelist je vítězství již vaše. Kroužek na penis s nastavitelnou velikostí je vhodný pro všechny velikosti penisu a lze jej přizpůsobit. Zajišťuje prvotřídní efekt prokrvení a potěšení z pozoruhodné, zesílené erekce a zpoždění ejakulace! Zúžený, texturovaný stimulátor klitorisu se navíc při každém přírazu opírá o klitoris a hýčká partnerku stimulačními vibracemi ve dvanácti intenzitách. Programy lze snadno ovládat pomocí tlačítka One Touch. Díky silikonovému povrchu šetrnému k tělu je Satisfyer Duelist obzvláště hygienický a šetrný k pokožce. Kroužek na penis je také vizuálně působivý: Elegantní vzhled a lesklý kovový jezdec dotvářejí elegantní design.

Satisfyer Endless Love

Endless Love vám polichotí jak sólo tak s partnerem díky velmi speciálnímu tvaru, který lze kreativně začlenit do jakéhokoli druhu milování. Tato hračka obsahuje tři výkonné motory: zatímco jeden je v hlavním těle, další dva poskytují dobré vibrace ve špičce jeho dvou ramen pro potěšení. To znamená, že ať už nahoře, uvnitř, pod nebo mezi nimi – nebesky modrý multitalent stimuluje podle potřeby! Hlavní motor lze ovládat odděleně od dalších dvou motorů v anténkách, takže obě části vibrátoru nabízejí deset vzrušujících vibračních programů. Pomocí dvou tlačítek snadno vytvoříte 100 kombinací. Všestrannost tohoto silikonového přenašeče rozkoše pro partnery je těžko překonatelná: zaoblený tvar je mírně ohebný, ale přitom robustní. Silikonový povrch zklidňuje pokožku hedvábně matným povrchem na dotek a nabízí také jemně lemovanou texturu na spodní straně objemné přikládací hlavice.

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení