#IWD2022: Vlastněte své potěšení

Satisfyer dává ženám po celém světě konkrétní možnosti, jak vzít orgasmus do vlastních rukou a #BreakTheBias kolem ženské rozkoše.

Ve snaze rozbít mylné představy o ženské sexualitě vyzývá Satisfyer, přední světová značka v oblasti sexuálního zdraví, ženy na celém světě, aby si přivlastnily své potěšení a zapojily se do konverzace o ženském orgasmu v rámci Mezinárodního dne žen.

Zapojíte se?

Je známo, že orgasmy mají mnohostranný přínos pro ženské zdraví, protože uvolňují oxytocin, který zmírňuje úzkost, zlepšuje náladu a posiluje imunitu. Pravidelné orgasmy pomáhají regulovat menstruační cyklus a zmírnit menstruační bolesti. Bohužel těchto zdraví prospěšných účinků dosahuje jen několik málo šťastlivců, protože pouze 39 % žen pravidelně dosahuje orgasmu při sexu (ve srovnání s 91 % mužů) a pouze 18 % majitelek vagíny dosahuje orgasmu pouze při penetraci.

Svůj podíl na rozdílech v rozkoši má také sociální tlak a úzkost spojená s orgasmem. Stačí se podívat na několik běžných mylných představ a předsudků a zamyslet se nad dalšími sexuálními stereotypy, které jsou ve společnosti a (potenciálně) v našich myslích a které je třeba řešit:

“Ne” znamená možná “Ne”.

O ženské touze není je vhodné diskutovat.

Pro ženy znamená sex rozmnožování to co chtějí.

Upřednostnění požitku ženy je sobecké nutné.

Ženy, které znají sé tělo jsou coury vzdělané.

Sex znamená soulož široké spektrum erotických aktivit, do kterých se lidé zapojují.

Masturbace nutí cítit se provinile že znáš své tělo. Nedotýkejte se sebe sama.

Masturbation makes you feel guilty your body. Don’t touch yourself.

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání v Satisfyer a certifikovaní sexuoložka zdůrazňuje důležitost sebepoznávání na cestě za bouráním předsudků v oblasti ženské sexuality:

Existuje mylná představa, že rozkoš vždy přichází zvenku a od partnera. Nicméně masturbace nás učí, že my sami jsme zodpovědní za svou spokojenost, a že to tak je dobře. Samozřejmě jsou situace, kdy se cítíme osamělí, a právě v nich je o to důležitějsí vzít zodpovědnost za své uspokojení do svých rukou. 

Pokaždé když masturbujete mate možnost vice objevit a prohoubit svůj vztah s vlastní sexualitou a take prolomit jakákoliv stigmata a study. Stigmata a study  pouze potlačují naš sexuální potenciál.”

Get “Satisfyed” – Uspokojte se!

Technologie zaměřená na člověka, podpořená certifikovaným klinickým sexuologem a rozsáhlým výzkumem, díky kterému se orgasmus stane „jistotou“. Satisfyer navrhuje vyzkoušet tyto čtyři kroky, abyste se stali vlastníky své rozkoše:

1. Už žádné předstírání orgasmu.

Přiznejme si to, jako první krok a přestaňme s tím. Škodí to ženství. Místo snahy chránit partnerovy pocity a ego si přiznejte své vlastní pocity a začněte otevřeně hovořit o svých sexuálních potřebách a touhách.

2. Pochopte ženskou anatomii a dávejte přednost ženskému potěšení.

Seznamte se se známými i méně známými erotogenními zónami lidského těla. Všechny stojí za prozkoumání pomocí vibrací, tlaku, jemných dotyků – buďte kreativní a zjistěte, co je příjemné.

3. Převezměte odpovědnost za své potěšení.

Udělejte si čas sami se sebou, spojte se se svým tělem a prozkoumejte své vlastní způsoby potěšení. Megwyn White navrhuje několik bodů, které by mohly usnadnit cestu sebepoznání:

„Nejprve si určete, jaký typ pocitů preferujete a které části těla se vám líbí, když se vás někdo dotýká. Máte ráda stimulaci klitorisu, nebo potřebujete spíše nepřímý dotek klitorisu? Máte ráda masáž bodu G, nebo duální stimulaci klitorisu a bodu G? Jakmile zjistíte, co se vám líbí, zaměřte se na vyzkoušení výrobku pro potěšení, který se zaměřuje na tuto konkrétní oblast. Jakmile budete vědět, co chcete a jak to chcete, můžete také zkusit přenést své techniky sebeuspokojování na sex s někým jiným.“

4. Nenechávejte si to pro sebe a zapojte se do konverzace.

Až budete připraveni, promluvte si s ostatními o ženském potěšení. Ptejte se a podělte se o své zkušenosti. Může to být váš partner, blízcí přátelé, lékař nebo sledující na Instagramu. Udělejte tento krok potichu a mluvte hlasitěji za posílení ženského sexuálního postavení.

Satisfyer vyzývá všechny ženy, aby se zapojily do stále rostoucí globální komunity a vzdělávacího programu značky a vydaly se na cestu sebepoznání rozdáváním omezeného počtu bezplatných produktů (pro více informací sledujte @satisfyercom).

Abyste si usnadnili cestu sebepoznání a zažili dechberoucí sexuální rozkoš, která nikdy nekončí, Satisfyer doporučuje:

Vychutnejte si současnou stimulaci bodu G a klitorisu díky vibracím a air-pulse funkcím vibrátoru Satisfyer Sunray. Silikonový králíček ovládaný aplikací má pružný kloub, který se snadno přizpůsobí vaší anatomii.

Díky třem výkonným motorům věnuje Double Flex stejnou stimulační pozornost bodu G, klitorisu a vnějším stydkým pyskům. Díky technologii silikonového flexu je přístroj obzvláště pohodlný – a přitom stále poskytuje vzrušující vibrace prostřednictvím aplikace.

Užijte si extra hlubokou stimulaci jako nikdy předtím se Satisfyerem A-Mazing 1! Tento vibrátor na bod A má zakřivený, ergonomický tvar a úzkou, ohebnou špičku, která se zaměří na váš bod A a bude ho hýčkat. Stimulací bodu A, který se skrývá za bodem G, se vám otevře zcela nový svět intenzivních vyvrcholení a pocitů.

Čtěte dál …

Značka FUN FACTORY úspěšně prodána

Německá skupina vlastnící značky EIS/Satisfyer/Triple A koupila celé portfolio výrobků, patentů, designů a značek, jakož i skladové zásoby společnosti FUN FACTORY. V rámci transakce s platností od 1. října 2024 a již zadala novou poptávku na zboží za prodejní cenu 15...

pokračovat ve čtení