Čtyři cesty k ‘O’ které potřebujete vědět

 U příležitosti Národního dne Orgasmu, který se slaví  31. července ve Velké Británii, Austrálii, USA a Kanadě, chce největší značka sexuálního wellness na světě Satisfyer pomoci každému dosáhnout velkého “O”.

Staré přísloví říká, že všechny dobré věci přicházejí ve třech, Satisfyer ví, že ty nejlepší věci přicházejí ve čtyřech se čtyřmi různými způsoby a čtyřmi fázemi, které vedou k orgasmu.

O značce Satisfyer

Satisfyer je významná značka na poli sexuálního wellness, která propojením technologických inovací a sexuálního zdraví přináší zákazníků příjemné prožitky, které působí na různé smysly. Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Mezi hlavní myšlenky a poselství patří, že sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví a schopnosti.

Klitorální orgasmy patří mezi nejčastější a lze jich dosáhnout dotykem klitorisu v různých pohybech a intenzitách. Vaginální orgasmy, kterých lze dosáhnout zasažením proslulého bodu G, jsou těžší na dosažení a vyžadují trpělivost a praxi.  Studie ukazují, že téměř 80% žen nemůže dosáhnout orgasmu pouze prostřednictvím penetračního sexu, i když to neznamená, že vaginální orgasmus je pro ně nedosažitelný. Pokud se snažíte své klitorální orgasmy pozvednout do nových výšin, Satisfyerem milovaný Pro 2, který tlakovými vlnami dráždí váš klitoris do čisté blaženosti je jistý způsob, jak udělat tento Národní den orgasmu tím dosud nejlepším. Satisfyer Pro 2 je nejprodávanější a nejlépe hodnocená sexuální wellness hračka na světě. Prodalo se jí už více než 250 milionů kusů a získala více než 100 tisíc pozitivních recenzí na Amazonu v rámci Evropy a USA. Obrázek o něm si ale nejlépe uděláte samy. Svému bodu G můžete dopřát také pořádnou dávku lásky zakřiveným vibrátorem jako je Yummy Sunshine, který vám zaručeně rozjasní den. Ve skutečnosti máte u Satisfyer na výběr z více než 200 produktů.

Ani anální stimulace by neměla být opomíjená. Je to oblast plná příjemných nervových zakončení, která vám může otevřít bránu k dalším prožitkům a erotogenním zónám, včetně bodu G a prostaty. Tak budete moct dosáhnout intenzivních orgasmů. Existuje řada způsobů, jak dosáhnout análního orgasmu, od partnerského análního sexu, stimulace prsty nebo pomocí kolíků, jako je Satisfyer Lolli Plug 1, který vám díky intenzivním vibračním rytmům zajistí nevídaný zážitek.

Jakákoliv kombinace z výše uvedených pomůcek a postupů vám pomůže dosáhnout svatého grálu orgasmů: smíšeného orgasmu. Je známo, že trvá zhruba od 1. do 15. minut a končí vyvrcholením třesení nohou. Ať už se chcete dopracovat ke smíšenému orgasmu s partnerem nebo osamoceně, cesta k němu je snadná díky partnerským hračkám, jako je Double Joy, která stimuluje během sexu vás i vašeho partnera. Je přizpůsobená ke stimulaci klitorisu, bodu G a penisu.

Každý z těchto orgasmů má čtyři fáze, známé jako vzrušení, plató (maximální nárůst vzrušení), orgasmus (vyvrcholení) a zklidnění. Každá z nich je důležitou součástí této hlavní události. Vzrušení lze vzbudit myšlenkami, fantazií, líbáním, dotyky nebo masturbací, které vedou k maximálnímu vzrušení až do okamžiku před vyvrcholením, kde se vzrušení zesiluje a ocitnete se na pokraji sladkého místa, odkud už je jen krůček k orgasmickému vrcholu, po kterém následuje fáze zklidnění (postorgasmická fáze), kdy se tělo pomalu vrací do normálu a vy už si jen užíváte pocit blaženosti.  

Jako nejrychleji rostoucí značka sexuálního wellness na světě je Satisfyer nyní k dispozici ve více než 100 zemích s více než 200 produkty a více než 190 cenami za design. Satisfyer nabízí nejkomplexnější a nejobsáhlejší sortiment vysoce kvalitních a inovativních produktů, za dostupné ceny. Oceněná inovace společnosti, Satisfyer Connect, je bezplatná aplikace, která integruje dotykovou, zvukovou a haptickou zpětnou vazbu a umožňuje uživatelům prozkoumat vytváření vlastních personalizovaných programů potěšení a bezproblémově ovládat zařízení partnera. Společnost Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2 s více než 25 miliony prodaných ks od roku 2016 a 100 000+ recenzí na Amazonu. Pro více informací navštivte www.satisfyer.com

Čtěte dál …

Chystáte se na letní festival, výlet nebo dovolenou? Nezapomeňte přibalit tyto LUSH produkty, které zkrátka musíte mít s sebou!

Bezobalový šampon, řasenka, či pasta na zuby v tabletkách. Vyberte si cruelty-free produkty, které ušetří místo v zavazadle a zároveň nepotřebují zbytečný plastový obal. Výhra pro Vás i pro planetu! OceanBezobalová řasenka395 Kč/ kusNahatá řasenka Ocean vašim řasám...

pokračovat ve čtení