Předvánoční úklid šetrný k vám i přírodě, to je Frosch

Cukroví, skořice, jehličí, hořící svíčky, každý máme Vánoce spojeny s jinými vůněmi. Vánoční svátky nás vrací zpět domů, více než kterékoliv jiné. Proto je jasné, že chceme, aby náš domov vypadal a voněl skutečně slavnostně. Péče o domov může být radostnou a zábavnou činností, stačí zvolit ty správné pomocníky. Kdo by nemiloval vůni vánočního domova? Ekologické čisticí prostředky napomohou, aby Vánoce začaly ještě o chvíli dříve, již během úklidu. Značka se zelenou žabičkou v logu vás přesvědčí, že i ekologicky lze domov připravit na sváteční čas. Jednou z nejoblíbenějších bylinek v království bylin je bezpochyby levandule. Připisuje se jí řada blahodárných účinků. Již od pradávna se používá ke zklidnění úzkosti a stresu, na podporu trávení nebo při poruchách spánku.  Značka Frosch si ji, ale zvolila pro své produkty pro její antibakteriální a dezinfekční účinky. S levandulovou řadou hygienicky očistíte svůj domov bez zátěže pro vás a přírodu.  Aby se váš domov skvěl čistotou, není nutné vdechovat toxiny. Jemná levandulová vůně vás naladí do sváteční pohody a zpříjemní vám předvánoční úklid. V řadě produktů Frosch Levandule najdete vše potřebné pro úklid celé domácnosti – Univerzální čistič Levandule, Čisticí krém Levandule, Levandulový hygienický čistič, WC gel a blok Levandule, Hygienickou aviváž Levandule nebo tekuté mýdlo a interiérovou vůni.

„Vánoce by měly být svátky klidu a pohody. Přesto se nás celý svět každý rok snaží přesvědčit o opaku. Ze všech stran na nás útočí recepty na vánoční cukroví a tipy na dárky, které nezklamou naše blízké…pojďme udělat krok zpět a uvědomit si ty pravé hodnoty Vánoc. Nesnažme se o perfektně uklizenou domácnost na úkor našeho času a energie. Naši blízcí mnohem více ocení rodinný klid a pohodu než domácnost jako z katalogu. To je filozofie, za kterou si ve značce Frosch stojíme. Přáli bychom si proto, aby produkty Frosch pomohly učinit předvánoční úklid bezstarostným, ale hlavně díky netoxickému, ekologickému a veganskému složení, nezatěžujícímu pro Vás i přírodu.“ říká Johana Bursíková, brand manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Značka se proto snaží ve svých čisticích prostředcích opírat o pomocníky ověřené staletími, kterým důvěřovaly již naše prababičky, jako je soda, ocet nebo právě zmíněná levandule. Naše výrobky jsou nejenom voňavé, ekologické, ale i vysoce účinné,“ dodává Johana Bursíková.

Frosch Univerzální čistič Levandule 1000 ml

Všestranný levandulový čistič na podlahy a většinu omyvatelných povrchů v domácnosti. Složení obohacené o extrakt z levandule účinně ničí bakterie, pohlcuje nepříjemné pachy a zanechává jemně nasládlou a svěží vůni čistoty po každém použití. Nevhodný na voskované nebo olejované dřevěné plochy. Jeho cena je 74,90 Kč.

Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml

 Čistič pro koupelny a toalety s výtažkem z levandule zajišťuje hygienickou čistotu a příjemnou vůni. Díky přírodním aktivním složkám rozpouští nečistoty, je úspěšný v boji s vodním kamenem, zbytky mýdla a skvrnami. Díky extraktu z levandule účinně ničí živnou půdu pro bakterie a zanechává hygienickou čistotu. Cena výrobku je 99,90 Kč

Frosch WC gel Levandule 750 ml

Hygienické složení s výtažky z levandule účinně odstraňuje nečistoty, vodní i močový kámen z celé toaletní mísy a horních okrajů. Eliminuje nepříjemné pachy a zanechává oblíbenou květinovou vůni. Díky přírodnímu složení je vhodný i pro domácnosti s vlastní čističkou odpadních vod.

Cena výrobku je 79,90 Kč.

Frosch Hygienická aviváž Levandule 750 ml

Pro měkké a hygienicky čisté prádlo. Hypoalergenní rostlinné složení prádlo změkčuje a příjemně provoní díky levandulovému oleji. Receptura s levandulovým olejem vyhlazuje vlákna a zajišťuje pohodlí při nošení. Složení bez barviv pouze s jemnou parfemací je ideální pro osoby s alergiemi nebo citlivou pokožkou. Cena výrobku je 89,90 Kč.

Frosch Čisticí krém Levandule 500 ml

Výborně odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů. Čistící krém Levandule funguje na bázi mramorové moučky a zanechává příjemnou levandulovou vůni. Cena výrobku je 69,90 Kč.

 

Frosch EKO Oase Levandule 90 ml

Difuzér dodá vašemu domovu jedinečnou atmosféru a provoní ho přírodním levandulovým olejem. Dobře známá vůně levandule s lehce nasládlými květinovými tóny má širokou škálu příznivých účinků, pomáhá při stresu, nespavosti a přispívá k celkové harmonii. Balení obsahuje 6 tyčinek, čím více tyčinek do lahvičky s esenciálním olejem vložíte, tím intenzivnější bude váš zážitek z vůně. Cena výrobku je 209,90 Kč.

¨

Frosch všem přeje krásné a čisté Vánoce!

Více na www.frosch.cz

Čtěte dál …

Druhý život stíracím losům od Sazky dají deodorizační eko puky nebo frisbee. Studentská výzva Reborn design 2024 zná své vítěze

Reborn design 2024, inovativní projekt zaměřený na podporu mladých designérů, architektů a kreativců, zná své vítěze. Letošnímu ročníku soutěže, v níž účastníci vytváří smysluplné produkty z druhotných surovin, dominují stírací losy od Sazky. Ty i díky vítěznému...

pokračovat ve čtení