Dvojnásobek dat za stejnou cenu! Vodafone potěší zákazníky předplacených karet 

Životní styl

 

Být majitelem předplacené karty u Vodafonu se vyplatí, objem dat právě u těchto karet totiž od května výrazně narostl. Například balíček za 139 korun nově nabízí nejen neomezené volání do sítě Vodafonu, ale i 1,2 GB dat. A za 349 korun je kdispozici 6 GB dat a neomezené SMS vsíti. To vše vpodobě naprosté volnosti, kterou předplacené karty přinášejí. 

Podle Datové kalkulačky Vodafonu zákazník, kterému denně mobilem projde 100 e-mailů, k tomu denně navštíví 50 webových stránek a ještě si přes internet poslechne 2 hodiny hudby týdně, spotřebuje v součtu za měsíc 1 GB dat. U Vodafonu nově tohle vše, a ještě s rezervou třeba pro aplikace WhatsApp nebo Messenger, pokryje balíček 1,2 GB dat a neomezené volání v síti. Stojí pouhých 139 korun. Cena zůstává, ale původní objem dat vyrostl více než dvojnásobně.

Ale tím změny zdaleka nekončí. Za 249 korun si zájemce může nově pořídit 2,5 GB dat a neomezené volání i SMS v síti. Další možností je 6 GB dat a neomezené SMS v síti za 349 korun. Vybrané balíčky shrnuje přiložená tabulka: 

Předplacené balíčky si lze aktivovat v aplikaci Můj Vodafone, internetové samoobsluze nebo pomocí SMS zprávy. Objem dat se navyšuje na všech předplacených balíčcích, které si zákazníci aktivují ode dneška. Stávajícím zákazníkům se navýšený objem dat projeví při nejbližší obnově balíčku. Kompletní podobu nových balíčků najdete zde. Balíčky platí vždy měsíc od aktivace a automaticky se obnovují – zákazníkovi tedy stačí mít dostatečný kredit a nemusí se o nic starat. 

„Na našich zákaznících nám záleží a chceme jim dopřát to nejlepší. Na základě našich analýz spotřeby dat navyšujeme na více než dvojnásobek datové balíčky u předplacených karet, abychom pokryli rostoucí poptávku. Zvlášť vsoučasném ekonomickém kontextu je důležité zmínit, že to děláme bez navýšení ceny, zákazník tak za zdvojnásobení dat nezaplatí ani korunu navíc,“ říká Simona Lišková, ředitelka marketingu Vodafonu. 

U Vodafonu si lze pořídit neomezené volání, SMS i neomezený objem dat už za 499 korun měsíčně, a to v kombinované nabídce služeb. Přesto společnost upravenou nabídkou předplacených balíčků myslí i na ty, kteří nepotřebují nebo nechtějí využívat neomezená data, ale je pro ně důležitější mít náklady pevně pod kontrolou. Upravená nabídka balíčků je na webu ZDE

Čtěte dál …