Duhový pitný režim s extra dobrým pocitem

Zdraví, Životní styl

Svět kolem nás se konečně vybarvil a rozkvetl. Letní počasí je v plném proudu, užívejte si ho naplno. Nikdy nebylo snazší hýřit barvami nejen navenek, ale i uvnitř.

Pitný režim Waterdrop obohacuje každou sklenici vody nejen o různé ovocné příchutě, ale také o vitamíny a minerály – a to vše bez cukru. Svůj nápoj plný chuti si nyní můžete vychutnat v originální láhvi Rainbow vyrobené z vysoce kvalitní dvoustěnné nerezové oceli, která v horkých dnech udrží nápoj studený až 24 hodin. Výjimečně barevná láhev Rainbow je díky číslování každého exempláře velmi limitovaná a jedinečná. Duhový design nové láhve Rainbow 2022 neunikne žádnému oku a rozzáří každou městskou ulici.

Díky výjimečné spolupráci se ambasadorkou láhve Waterdrop® Rainbow 2022 stala velvyslankyně OSN, původní rakouská umělkyně a vítězka Eurovize Conchita Wurts. Conchita se již mnoho let aktivně podílí na boji za lidská práva LGBT komunity. Watedrop podpoří organizace OutRight Action International a Queer Base 10 % z prodeje každé lahve Rainbow. OutRight Action je přední mezinárodní lidskoprávní organizace, která se věnuje podpoře hnutí za lidská práva LGBTIQA+ po celém světě a spolupracuje s OSN, regionálními orgány pro monitorování lidských práv a partnery z občanské společnosti. Queer Base je organizace, která pomáhá a podporuje LGBTIQA+ osoby, které uprchly do Rakouska. Sídlí ve Vídni a nabízí poradenství a další služby pro lesby, gaye, bisexuály, transsexuály, intersexuály, genderově odlišné a asexuální osoby.

Buďte originální s duhovou lahví a podpořte správnou věc.

Limitovaná lahev Rainbow: 909 Kč
Objem: 600 ml nebo 1 l.

Opakovaně použitelná lahev z limitované edice Rainbow je vyrobená z vysoce kvalitní dvoustěnné nerezové oceli, která v horkých dnech udrží nápoj studený až 24 hodin. Výjimečně barevná láhev Rainbow je díky číslování každého exempláře velmi limitovaná a jedinečná.

Více na www.waterdrop.cz

Čtěte dál …

Úpal, alergie, průjem i nachlazení z klimatizace. Na péči o zdraví nezapomínejme ani během dovolené – řadu potíží lze řešit na dálku.

Léto přeje cestování. Aby se však z vysněného odpočinku nestala noční můra, je důležité nepodceňovat ani běžné zdravotní potíže. Mít své zdraví pod kontrolou a zároveň neztrácet drahocenný čas sháněním lékaře není přitom nic složitého – ani na dovolené. Pomoci může...

pokračovat ve čtení