Do Lidlu se vrací Krteček. Nové sběratelská kampaň, začíná ve všech prodejnách Lidl 10. října.

Zákazníci Lidlu si za své nákupy mohou domů odnést zase něco navíc. Lidl pro ně připravil překvapení v podobě opakování akce s populární kreslenou postavičkou Krtečkem. Nová sběratelská kampaň startující v pondělí 10. října, vznikla opět ve spolupráci s největším českým výrobcem porcelánu, společností Thun. Nabídne přitom sady dětského nádobí, které krášlí právě Krteček. Kolekce zahrnuje hrníček, misku a hluboký a mělký talíř. Zájemci mají přitom na výběr hned ze dvou motivů.

K pořízení nové kolekce nádobí stačí používat aplikaci Lidl Plus, kde se zákazníkům za každých utracených 150 Kč nahraje na hrací kartu jedna známka. Za každou vyplněnou kartu obsahující celkem 6 známek, následně zákazníci získají slevový kupon. Ten pak už jen stačí aktivovat a zvolit si výrobek s Krtečkem dle vlastního přání s doplatkem pouhých 69 Kč.

Sběratelská akce startuje v pondělí 10. října a potrvá až do neděle 6. listopadu. Využít jí mohou samozřejmě také zákazníci bez sbírání bodů. Porcelánové nádobí značky Thun lze získat i bez sbírání kupónů za 169 Kč za kus.

Kompletní pravidla jsou uvedena přímo v aplikaci Lidl Plus nebo na lidlplus.cz.

Čtěte dál …