Dětská koupelová kosmetika Tuze hladová housenka v maxi balení

Dětská pokožka má svá specifika: je velmi jemná, hebká a také velmi náchylná k různým podrážděním, kterým se každá maminka chce vyhnout. Dopřát i té nejjemnější pokožce péči beze strachu můžete díky dermatology vysoce ceněné řadě přírodní kosmetiky Bloom & Blossom Tuze hladová housenka, která je nyní k dispozici také ve výhodném maxi balení.

Zakladatelky značky Bloom & Blossom, švagrové Christina a Julia, mají zkušenosti s péčí o jejich 5 dětí. A protože jim chtěly dopřát stejně kvalitní péči, jako dopřávají samy sobě s kosmetikou pro ženy, přišla na řadu Tuze hladová housenka. Postavička nenasytné housenky pochází z pera populárního britského autora Erica Carleho a znají ji děti po celém světě. Obaly celé řady dětské kosmetiky včetně mycího gelu i pěny do koupele v maxi balení si díky svérázné Carleho ilustraci zamilují děti i dospělí – zejména starší děti už nebudou chtít jinou pěnu než „tu s housenkou“!

Pečující a bezpečná

U kosmetiky Bloom & Blossom si můžete být jisti, že nenarazíte na jakkoliv škodlivé nebo závadné látky. Pro tu nejlepší péči o jemnou dětskou pokožku nesmí existovat kompromisy a každá ingredience obsažená v těchto produktech si musela vysloužit své právo být jejich součástí. Jedině tak vznikne natolik dokonalý produkt, jako jsou nádherně vonící, a ještě úžasněji pečující výrobky od Bloom & Blossom a její Tuze hladové housenky. Výjimečnou kvalitu potvrzují i pediatři a dermatologové, kteří ji schválili jako kosmetiku vhodnou i pro úplné novorozence a bezpečnou i pro velmi citlivou pokožku náchylnou k ekzémům a jiným kožním problémům.

Bloom and Blossom Tuze hladová housenka Pěna do koupele maxi balení

Jako stvořená pro večerní koupací rituál s vaším děťátkem je jemná, po jasmínu a levanduli vonící pěna do koupele s hravou housenkou na obalu. Složení je z 98 % přírodní a i zbylá 2 % tvoří látky schválené pro použití v přírodní kosmetice. Květinová vůně před spaním uklidní a zrelaxuje i ty největší neposedy! Pěna do koupele je schválena dermatology i pediatry i pro novorozence s citlivou pokožkou se sklony k vysušení a ekzémům.

Cena 290 Kč/500 ml

Bloom and Blossom Tuze hladová housenka Dětský mycí gel maxi balení

Jemná vůně jasmínu a levandule vás okouzlí i při použití jemného mycího gelu určeného pro děti už ode dne narození. Z 98 % přírodní složení se postará o to, aby pokožka vašich miminek i odrostlejších dětí byla vždy perfektně hydratovaná, jemná a opečovávaná – je skvělý i pro pleť se sklony k ekzémům. Protože každý dobrý den začíná dobrým spánkem a na čem si opravdu dáváme záležet, jsou krásné uklidňující vůně. Protože vyspat se do krásy není jen pro princezny, ale i pro maminky a jejich děti.

Cena 290 Kč/500 ml

K dostání na: www.madeformoms.cz, www.drmax.cz

Čtěte dál …

Módní kousky s florálními motivy

Květované vzory jsou každoročním oblíbeným trendem, a i letos je rozkvetlá móda jedním z hlavních hitů letní sezóny. Rozkveťte v outfitu s florálními motivy, v módě budou jak jemné drobné kvítky, tak výrazné květované plochy, které okamžitě upoutají...

pokračovat ve čtení