Dermedic Oilage: Specializovaná péče o citlivou pokožku během perimenopauzy

Během prvních pěti let menopauzy poklesne obsah kolagenu v pokožce až o 35 %.  Pružnost pokožky se snižuje, je sušší, objevují se vrásky, lipidová bariéra je narušena. Výrobky z řady Dermedic Oilage stimulují syntézu kolagenu a elastinu, předcházejí oxidaci buněčných lipidů a tvorbě volných radikálů. Obsažený komplex „TriOleum“ pomáhá oddálit a minimalizovat viditelné známky stárnutí pleti prostřednictvím pupalkového, avokádového a sójového oleje a isoflavonů. Ty se vyskytují přirozeně v přírodě a jsou strukturálně podobné estrogenům, ženským pohlavním hormonům. Novinkou v ucelené řadě dermokosmetiky Dermedic Oilage je hypoalergenní antioxidační sérum pro vyhlazení jemných linek i hlubších vrásek.

Prodej výrobků Dermedic v lékárnách a na Notino.cz.

Zralá, citlivá pokožka potřebuje komplexní a specializovanou péči, která viditelně oddálí známky stárnutí. Vhodné jsou přípravky, které nejen zvlhčují a hydratují, ale také obnovují lipidovou ochrannou bariéru pokožky a účinně zadržují vodu v buňkách. Inovativní receptury výrobků Dermedic Oilage na olejové bázi brzdí proces perimenopauzálního stárnutí kůže, vyživují a regenerují. Speciální „anti-pollution“ složka podporuje antioxidační obranný systém, přípravky tak pokožku chrání před vlivem znečištění v ovzduší. Dermokosmetické přípravky řady Oilage viditelně zlepšují stav pokožky a obnovují vlastnosti charakteristické pro mladistvý vzhled.

NOVINKA Z ŘADY OILAGE

Dermedic Oilage Antioxidační sérum proti vráskám

Omlazující sérum Dermedic Oilage intenzivně revitalizuje pokožku a obnovuje její mladistvý vzhled. Pomáhá ji zpevnit a díky přítomnosti silných antioxidantů také chránit před volnými radikály. Sérum obsahuje z 89,6 % jen složky přírodního původu. Pro výrobu je využívána výhradně voda z artéského termálního pramene. Přípravek je tedy hypoalergenní, vhodný i pro velmi citlivou pleť. Při pravidelném používání pomáhá sérum Dermedic Oilage vyhlazovat jemné linky, začínající i hlubší vrásky. Pleti se navrací její svěžest, pružnost a mladistvý vzhled. Sérum je vhodné na den i noc, pomocí prstů jemně vklepejte přiměřené množství na očištěnou pleť, krk a dekolt. Výrobek byl klinicky testován.

Účinné látky: TriOleum™ Complex, Renovage™, arganový olej, olivový olej, mandlový olej, rostlinný lipid Fytosqualan

Více informací na Notino.cz, kde zakoupíte 30 ml (lahvička s kapátkem) za 399 Kč.

DALŠÍ VÝROBKY Z ŘADY OILAGE

Čištění pleti

Dermedic Oilage Olejový syndet

Olejový syndet Dermedic Oilage jemně ale účinně smývá make-up i další nečistoty, aniž by způsobil podráždění pleti. Pokožku nevysušuje, nestahuje, ale naopak ji hydratuje a vyživuje. Vytváří ochrannou vrstvu, která očištěnou a vyživenou pokožku uzamkne před negativními vlivy prostředí. Syndet má moderní příjemnou olejově-gelovou texturu, která se v kontaktu s navlhčenou pletí mění na čisticí pěnu. Pěnou obličej omyjte a poté důkladně opláchněte. Výrobek byl klinicky testován.  

Účinné látky: Termální voda, TriOleum™ Complex (sójový olej, avokádový olej, pupalkový olej, sójový olej izoflavony), betain, Glycerin, polyquaternium-7

Více informací na Notino.cz, kde zakoupíte 200 ml (balení s pumpičkou) za 181 Kč.

Denní a noční péče

Dermedic Oilage Vyživující denní krém pro obnovu hutnosti pleti

Denní krém Dermedic Oilage zpevňuje kontury obličeje a redukuje vrásky. Pleť hydratuje a zlepšuje její pružnost. Výborně vyživuje pokožku, aniž by ucpával póry. Díky složce CoolPoint přípravek zvyšuje termoregulační funkci pokožky, zabraňuje kolísání její teploty a zároveň ji hned po ránu příjemně osvěží. Přípravek pleť chrání před znečištěním v ovzduší, speciální „anti-pollution“ formule stimuluje obranné vlastnosti epidermis. Přípravek je hypoalergenní, klinický testovaný.

Účinné látky: Termální voda, TriOleum™ Complex (sójový olej, avokádový olej, pupalkový olej, sójové izoflavony), MenoFit®, CoolPoint Formula, kyselina hyaluronová, vitamín E, rostlinný lipid fytosqualan – squalan

Více informací na Notino.cz, kde zakoupíte 50 ml za 306 Kč.

Dermedic Oilage Regenerační noční krém

V noci pokožka není tolik vystavena vnějším vlivům, a tak může krém přes noc na pleti nerušeně působit. Noční krém Dermedic Oilage pokožku přes noc intenzivně regeneruje. Zlepšuje pevnost, pružnost a hladkost pokožky, odstraňuje známky únavy. Díky kyselině hyaluronové bojuje proti vnějším i vnitřním příčinám stárnutí a redukuje hloubku i délku vrásek. Zpevňuje a pozvedá kontury obličeje. Účinná složka Reforcyl aktivuje syntézu keratinocytů a posiluje lipidovou bariéru. Dodává kožním buňkám energii. Výrobek byl klinicky testován, je hypoalergenní.

Účinné látky: Termální voda, TriOleum™ Complex (sójový olej, avokádový olej, pupalkový olej, sójové isoflavony), Reforcyl®, kyselina hyaluronová, Glycerin

Více informací na Notino.cz, kde zakoupíte 50 ml za 337 Kč.

Péče o oční okolí

Dermedic Oilage Koncentrovaný oční krém

Oční okolí je velmi citlivé a náchylné pro tvorbu vrásek. Koncentrovaný oční krém Dermedic Oilage přináší okamžitý revitalizační efekt. Redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima. Viditelně omlazuje a regeneruje pokožku. Pomocí účinné „anti-pollution“ složky stimuluje obranné funkce pokožky kolem očí a chrání ji před negativním vlivem faktorů prostředí. Hypoalergenní, klinicky testovaný výrobek.

Účinné látky: Termální voda, TriOleum™ Complex (sójový olej, avokádový olej, pupalkový olej, sójové isoflavony), hesperidin, rostlinný lipid fytosqualan, vitamín E, allantoin, betain, Glycerin

Více informací na Notino.cz, kde zakoupíte 15 ml za 238 Kč.

Dermokosmetika DERMEDIC byla vytvořena na základě zkušeností dermatologů, kteří ji také doporučují pro její šetrnost a výborné účinky. Vychází vstříc speciálním potřebám pleti, například citlivé, dehydrované, problematické, s rozšířenými žilkami atd. Výroba ve společnosti Biogened splňuje standardy správné výrobní praxe (GMP), což představuje soubor metod a postupů zajišťujících nejvyšší možnou kvalitu výroby. Při výrobě dermokosmetiky DERMEDIC je využívána výhradně voda z artéského termálního pramene. Jde o vodu s nejvyšší čistotou zbavenou všech látek s alergenním a dráždivým potenciálem.

Čtěte dál …