Darujte úsměv uměním

Životní styl

 15. aukční salon výtvarníků pro Konto Bariéry. Za dva dny už konči naše krásná výstava v Křížové chodbě staroslavného Karolina. Do této chvíle to byla selanka, ale teď začíná horor! Vzhledem k epidemické situaci jsme museli udělat obrovskou změnu a letošní dražbu uspořádáme on-line. Bude se konat 12. prosince 2021 na portálu Artslimit.com, přihazovat můžete už nyní.

.Vyzkoušejte to a podpořte nás, prosím! Bude se dražit 414 uměleckých děl od 350 výtvarníků. Své práce nám darovali všichni umělci zdarma, peníze, které za ně utržíme, jsou opět určeny pro handicapované studenty a jejich stipendia.

Čtěte dál …

Úpal, alergie, průjem i nachlazení z klimatizace. Na péči o zdraví nezapomínejme ani během dovolené – řadu potíží lze řešit na dálku.

Léto přeje cestování. Aby se však z vysněného odpočinku nestala noční můra, je důležité nepodceňovat ani běžné zdravotní potíže. Mít své zdraví pod kontrolou a zároveň neztrácet drahocenný čas sháněním lékaře není přitom nic složitého – ani na dovolené. Pomoci může...

pokračovat ve čtení