Co nás zaujalo: Dárková kazeta (nejen) pro děti

Bydlení, Životní styl

Mistička a sklenička z českého bezolovnatého křišťálu s tolik oblíbeným přírodním motivem Slzy v něžné růžové i čiré variantě pro milované děti. Děti budou zbožňovat nádhernou barvu, reliéf kapiček, který se dá tak krásně zkoumat, i to, že mají vlastní dospělácký set. Sada určitě vykouzlí úsměv u dětí a čistá voda přeci nejlépe chutná z křišťálu. Součástí kazety je pohlednice do rámečku od české kreslířky @design_karla, a český, ručně šitý králíček, milý společník ke každé svačině. České řemeslo nemusí být jen pro dospělé. Možnost vybrat si i samostatně jen sklenku či misku se zajíčkem, nebo jen sklenku a misku bez zajíčka v obou barevných odstínech.

Více na www.raduacrystal.cz.

Čtěte dál …

Úpal, alergie, průjem i nachlazení z klimatizace. Na péči o zdraví nezapomínejme ani během dovolené – řadu potíží lze řešit na dálku.

Léto přeje cestování. Aby se však z vysněného odpočinku nestala noční můra, je důležité nepodceňovat ani běžné zdravotní potíže. Mít své zdraví pod kontrolou a zároveň neztrácet drahocenný čas sháněním lékaře není přitom nic složitého – ani na dovolené. Pomoci může...

pokračovat ve čtení