Český výrobce kovových modelů aut KADEN spouští druhý ročník sběratelského klubu

Východočeská společnost KADEN se zaměřuje na výrobu do detailu propracovaných sběratelských kovových modelů aut či traktorů, které jsou dokonalými zmenšeninami originálů. Její produkty jsou vyhledávaným sběratelským artiklem. Zejména to platí pro limitované edice modelů, kterých vznikne jen stanovený počet. Proto již v loňském roce firma přišla s ojedinělým konceptem sběratelského klubu.

Koupí členství v Klubu sběratelů KADEN získá zájemce čtyři výjimečné modely, vydané pouze a jen pro členy klubu. Každý člen má své jedinečné číslo, které je uvedeno i na jeho modelech, které nebude možné jiným způsobem získat. Tím je zajištěna jejich unikátnost. Projekt sběratelského klubu vznikl v roce 2021 a zaznamenal obrovský zájem. „Celkem se do našeho klubu loni zapojilo 412 sběratelů“ říká výrobní ředitel Lukáš Petrovický. „Předpokládáme, že naprostá většina z nich bude pokračovat i letos a vytvoří si tak ucelenou řadu konstrukčně i výrobně dokonalých modelů“, dodává pan Petrovický s tím, že členům zůstává jejich číslo z minulého roku.

Letos budou v rámci klubu vyrobeny čtyři varianty speciálních nákladních vozů Tatra, v měřítku 1:43. Členové Klubu sběratelů se mohou těšit i na zajímavý bonus – možnost navštívit po dohodě firmu KADEN v Novém Hrádku a prohlédnout si celý proces výroby modelů Tatra.

Více na www.kaden.cz.

Čtěte dál …

Sexuální tabu v Česku: Lidé akceptují masturbaci, stigma análního sexu a BDSM přetrvává. Nejvíce odmítají pissing a pegging

Které sexuální praktiky považují Češi za přijatelné a co je stále tabu? Odpovědi přinesl nový průzkum společnosti Růžov‎ý slon, kter‎ý zpracovala výzkumná agentura STEM/MARK. Zatímco masturbaci i orální sex většina lidí akceptuje, BDSM spíše odmítají. Mezi...

pokračovat ve čtení