Česká značka bytových doplňků Butter Kings představuje novinku – sauna polštáře!

Sauna znamená vítaný relax zvlášť v tomto období zimních plískanic. Příjemně prohřeje, pomáhá nastartovat imunitní systém a působí blahodárně na celkové zdraví člověka. Možností, jak si pobyt v sauně zpříjemnit, je mnoho a patří mezi ně i tzv. saunové polštáře. Ty se postarají o maximálně pohodlnou relaxaci v sauně, při které si odpočinete a zapomenete na hektický den. Polštáře jsou vyrobeny z velmi kvalitní 100% bavlněné canvy, která je vyplněná přírodním rounem. Je možné je prát v pračce na 30 °C. Polštáře jsou nejen krásným doplňkem, ale poskytují také ochranu proti horké saunové lavici a mají skvělé absorpční schopnosti.

Polštáře jsou k dostání na https://www.butterkings.com/e-shop/sauna-polstare/. Cena 599 Kč.

Čtěte dál …

Chystáte se na letní festival, výlet nebo dovolenou? Nezapomeňte přibalit tyto LUSH produkty, které zkrátka musíte mít s sebou!

Bezobalový šampon, řasenka, či pasta na zuby v tabletkách. Vyberte si cruelty-free produkty, které ušetří místo v zavazadle a zároveň nepotřebují zbytečný plastový obal. Výhra pro Vás i pro planetu! OceanBezobalová řasenka395 Kč/ kusNahatá řasenka Ocean vašim řasám...

pokračovat ve čtení