Ultra Phase Sensitive – prací prostředek od Miele pro jasné barvy a zářivě bílé prádlo. Vyvinuto z lásky k přírodě

Bydlení, Ekologie

Pračky Miele se systémem TwinDos získávají stále větší oblibu zákazníků. Není divu, TwinDos je aktuálně nejlepší systém dávkování tekutých pracích prostředků. Díky němu lze ušetřit až 30 % pracího prostředku, což je dobrá zpráva nejen pro vaši peněženku, ale také pro životní prostředí. Dvoufázový systém dávkování dokonale rozpouští špínu a odstraňuje skvrny, včetně těch velmi odolných. Vaše prádlo bude vždy perfektně čisté a ohromí vás jasnými barvami či zářivou bělostí.

Za perfektním výsledkem stojí také 2fázový prací prostředek Miele. Kromě tradičního přípravku UltraPhase nabízí Miele také vysoce koncentrovaný UltraPhase Sensitive. Ten je další odpovědí Miele na stále silněji vnímanou problematiku ochrany životního prostředí.

Proč si vybrat právě UltraPhase Sensitive? 

Prací prostředek Miele UltraPhase Sensitive je vysoce koncentrovaný, což znamená menší spotřebu na prací cyklus. Všechny přísady jsou veganské, tzn. že neobsahují látky živočišného původu. Navíc v průběhu vývoje detergentů Miele nebyly provedeny žádné experimenty na zvířatech. Kartuše Miele UltraPhase dosáhly recyklační kvóty
89 % (potvrzeno společností Cyclos).

Co obsahuje?

  • 6 vysoce výkonných enzymů pro vynikající odstranění skvrn i při nízkých teplotách praní. To vede k omezení použití povrchově aktivních látek. Enzymy a další přísady na ochranu barev a zachování bělosti prádla přispívají k prodloužení životnosti textilií a méně častým nákupům.
  • tenzidy z udržitelných rostlinných zdrojů pro vynikající ekologickou šetrnost a rychlou biologickou rozložitelnost
  • pouze jemné konzervační látky ve značně snížených koncentracích.

Co neobsahuje?

  • mikroplasty a syntetické polymery
  • známé alergeny a parfemace
  • fosfáty, boritany, formaldehyd, EDTA a sloučeniny obsahující halogeny

Čtěte dál …

Na Vysočině vyroste Lidl les

Projekt Lidl Les skloubí výsadbu nového lesa s podporou tuzemských dodavatelů. Lidl totiž přispěje 1 Kč z nákupu vybraných výrobků privátní značky Náš kraj na výsadbu nového lesa na Vysočině. Akce, která začíná prvním prázdninovým dnem, potrvá až do vybrání celkové...

pokračovat ve čtení