Rychlý předvánoční úklid díky robotickému vysavači SALENTE R2

Čas je to nejcennější, co máme. Naštěstí už není třeba trávit dlouhé hodiny předvánočním úklidem. O čistou podlahu se vám dokonale postará nový robotický vysavač od české značky Salente. Umí vysávat a vytírat najednou. Má 4 režimy úklidu, elektronické dávkování vody a také můžete nastavit plánovaný úklid přes aplikaci, která je v češtině. Pracuje tiše a obsahuje velice účinný vzduchový HEPA filtr.

Najednou budete mít vysáto i vytřeno

Salente R2 je vybaven samostatným zásobníkem na nečistoty a také druhým elektronicky řízeným zásobníkem na vodu. Díky tomu může při jednom průjezdu vysávat a současně stírat podlahu vlhkým mopem.

Hodí se na všechny typy podlah

Pokud vhodně zvolíte úroveň vytírání, můžete použít Salente R2 na jakoukoliv podlahu. Chytrá elektronika zajišťuje plynulé dávkování vody na 3 různých úrovních a bez nadměrného promáčení.

Volte mezi 4 režimy úklidu

Automatický úklid, úklid po obvodu (podél stěn), intenzivní úklid ve spirále (pomůže např. s rozsypanou moukou) nebo klikatý pohyb (ve velkých místnostech) – to jsou 4 režimy úklidu, které můžete využít podle vašich momentálních potřeb.

Nechte si uklidit, když budete pryč

Součástí mobilní aplikace je plánovací kalendář, kde si snadno zvolíte čas úklidu. Můžete v klidu odejít do práce nebo za zábavou a po vašem návratu bude vše perfektně uklizeno.

Všechno v češtině, i mobilní aplikace

Předností ovládání vysavače přes mobilní aplikaci (pro operační systémy Android a iOS) je jeho český návod. Aplikace umožňuje snadnou obsluhu a podává informací o aktuální stavu nebo o úrovni nabití baterie. Vysavač podporuje i technologii ovládání hlasem.

Ovládejte vysavač nejen přes mobilní technologie
Pokud nejste příznivci mobilních technologií nebo nemáte WiFi připojení, můžete vysavač ovládat přiloženým dálkovým ovladačem nebo tlačítky na jeho těle. 

Zachytí prach, roztoče i zvířecí alergeny

Díky dvoustupňové filtraci s omyvatelným HEPA filtrem máte jistotu, že vysavač zachytíjemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny.

Nepotřebujete papírové sáčky

Údržba vysavače je velmi jednoduchá. HEPA filtr je omyvatelný a lze ho vyčistit a používat opakovaně. Papírové sáčky nejsou potřeba.

Dlouho vydrží a má tichý chod

Osazený výkonný BLDC motor dosahuje nejen dlouhodobé životnosti, vyšší spolehlivosti a tiššího chodu, ale především úspornějšího provozu oproti klasickým motorům.

Na jedno nabití uklidí celý byt

Vysokokapacitní Li-Ion baterie (kapacita 2 500 mAh) zajistí energii pro úklid na dlouhou dobu. Poté se vysavač automaticky vrátí do nabíjecí stanice, kde se dobije následně je připraven k dalšímu úklidu.

Zakoupíte na https://eshop.salente.cz/salente-r2–roboticky-vysavac–stirani-vodou-a-nabijeci-stanice/.

Cena: od 3 490 Kč

Čtěte dál …

Dvě páčky do skla…

… je recept pro labužníky, kteří milují lesk ve své domácnosti. Ten završí nové páčkové vypínače NEXA v čistém a jednoduchém kruhovém tvaru, který zdůrazní krásu skla. „Nová kolekce NEXA interiéru dodá moderní vzhled svým minimalismem a funkčností. Její vznik...

pokračovat ve čtení