Ručně vyráběná kolekce křišťálového skla Winter Garden má stylový šarm

Ladné tvary kolekce křišťálového nápojového skla Winter Garden od portugalské značky Vista Alegre podtrhnou každou chvilku s dobrým pitím. Zdobná, ale nekomplikovaná sada dostala do vínku kromě ruční výroby a precizního broušení také zlacené detaily.

Kolekci tvoří dekanter, džbán, sklenice na šampaňské, whisky, na longdrink a na víno a dezertní miska. Svým designem připomíná estetiku 20. let 20. století a styl art deco. Dodejte svému drinku vytříbený šarm!

Kolekci Winter Garden si můžete prohlédnout v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Čtěte dál …

Nedopalky patří pouze do koše, desetina kuřáků to stále neví. Každý sedmý kuřák e-cigaret nosí nedopalky s sebou a vyhazuje doma do koše, u kuřáků „klasických“ cigaret takové chování prakticky neexistuje.

Kolektivní systém NEVAJGLUJ a.s., který zajišťuje kolektivní plnění pro výrobce tabákových výrobků dle zákona o jednorázových plastech, zadal průzkum, ze kterého vyplynulo, že desetina dospělých kuřáků si stále myslí, že nevadí, když se nedopalky odhazují na zem nebo...

pokračovat ve čtení