Rozšiřte letos svůj druhý domov a přivítejte jaro na nové terase

Za okny to občas vypadá jako na začátku jara, ale ještě nás čeká pár zimních týdnů. Co si tento čas zpříjemnit plánováním úprav vaší zahrady? Příchod slunných a teplejších dní pak můžete přivítat na zcela nové terase, kterou využijete ke společnému trávení času s rodinou nebo přáteli. ALBIXON nyní přichází s terasami, které jsou bezúdržbové, umožňují vytvořit libovolný tvar terasy a díky patentovanému uchycení se montují bez použití šroubů. Seznamte se s terasami renomované španělské značky EXTERPARK.

S příchodem teplejších měsíců se z našich zahrad stávají druhé domovy, kde relaxujeme nebo trávíme čas s rodinou a přáteli. Skvělé řešení v tomto ohledu nabízí nové terasy značky EXTERPARK, které v Česku exkluzivně dodává ALBIXON. Kromě trávení času s vašimi blízkými můžete terasu využít jako místo na cvičení nebo relax s dobrou knihou a kávou. „V souladu s naší vizí chceme zákazníkům dodávat stále širší portfolio produktů, které jim umožní trávit čas venku. Kvalitní bezúdržbová terasová prkna jsou skvělou volbou pro okolí bazénu či jako podlaha bioklimatické pergoly,“ vysvětluje rozšíření sortimentu Daniel Bareš, marketingový manažer společnosti ALBIXON.


Terasy EXTERPARK dodává ALBIXON v šesti přírodních barevných variantách, které se hodí do každé zahrady nebo na každou terasu. Široký sortiment prken umožňuje velkou variabilitu tvarů a zakončení terasy. Můžete tak obložit třeba netradiční tvar bazénu nebo nechat uprostřed terasy strom, který poskytne stín v parných dnech, a vytvořit tak krásné zákoutí vaší zahrady. Krytina vytvoří jednolitou plochu s nepatrnými mezerami, které zaručí propustnost vody, ale zamezí ztrátám cenností, hromadění nečistot pod terasou nebo zaseknutí podpatku či skřípnutí zvědavého dětského prstíku. Přístup pod terasu či případná výměna prken jsou však velmi snadné, v případě potřeby lze prkna vyndat během několika vteřin bez nutnosti šroubování. ALBIXON pro vás zajistí kompletní realizaci terasy, ale je možné si dokoupit i jednotlivá prkna pro jejich případnou výměnu.

Rychlé, bezpečné a odolné
Nová terasa bude skvělým místem pro setkání s přáteli. „Naše novinka – terasy EXTERPARK se může chlubit vysokou nosností až 4 000 kg/m2 a tuhostí. Tvoří jednolitou plochu s nepatrnými mezerami, které zaručí propustnost vody. Velmi praktická je také celá montáž. Díky click & clack systému lze prkna snadno uchytit do hliníkových profilů bez použití šroubů a stejně snadno také vyjmout v případě, že potřebujete přístup pod terasu,“ uvádí Jiří Sixta, produktový manažer společnosti ALBIXON. S údržbou si taky nemusíte dělat hlavu. Většina nečistot se omyje pouze vodou. Na odolnější skvrny lze použít běžné odmašťovače.  


Oáza klidu s designovými prvky
Terasu EXTERPARK můžete snadno použít k relaxaci nebo radovánkám také u bazénu. Díky bezúdržbovému materiálu a vysoké tvrdosti nehrozí, že by terasu poškodila voda nebo že by si někdo z rodiny během vodních radovánek zadřel třísku. Prkna jsou navíc odolná vůči UV záření a časem neztrácí svou barvu. Díky přírodnímu vzhledu dosáhnete jedinečného propojení se zahradou, a ať už se rozhodnete pro jakoukoli z šesti barevných variant, můžete se spolehnout, že kvalitní terasa bude k vašemu potěšení sloužit dlouhá léta.

Čtěte dál …