Připravte svou kuchyni na jaro s novou kolekcí od Butter Kings

Bydlení

Na jaro se po zimních plískanicích těší snad každý. Příroda se vybarvuje do energii navozujících barev, dny jsou slunečné a mnohem delší. Se změnou počasí se mění nejen naše oblékání, ale také náš domov. Na řadu přicházejí lehké, přírodní materiály, rozkvetlé a veselé motivy. Ty od značky Butter Kings jsou plné květin, zamilovaných párů a nechybí ani oblíbený motiv Fridy Kahlo nebo dokonce mořské panny. Některé z motivů jsou tak lehce přenosné i do léta. 

V jarní kolekci najdete oblíbené hrnečky, ale také utěrky, zástěry i chňapky. Všechny tyto produkty se dají zakoupit v jednotném designu, a jsou tak vhodné také jako krásný dárek.

Filozofií společnosti Butter Kings je vyrábět věci takovým způsobem, že spotřebiteli nezevšední i přes to, že je bude potkávat každý den.

Více na www.butterkings.com.

Čtěte dál …

GROHE pro každodenní sprchovací rutinu

Dejte přednost sprchování. Sprcha vás příjemně povzbudí, sníží vaši vodní stopu a vy tak můžete ušetřit peníze v rodinném rozpočtu. Nahrazením jedné koupele pětiminutovou sprchou ušetříte 25 až 125 litrů vody. Sprchování je každodenní rutina, o které obvykle příliš...

pokračovat ve čtení