Nejbohatší sada nářadí Fieldmann obsahuje 85 kusů

Kolem domu je každou chvíli potřeba něco přišroubovat, přitlouct, zaříznout nebo utáhnout. Oceníte, že máte pěkně po ruce potřebné nářadí. Při pořizování nového nářadí se pak vyplatí zvolit jednu komplexní univerzální sadu, která poslouží v širokém spektru úkonů. Kufřík Fieldmann FDG 5005-85R obsahuje 85 kusů nářadí a je, co do počtu kusů, u značky Fieldmann sadou největší. Provedení v CR-V kvalitě zaručuje velmi dobrou životnost nástrojů.

Sadu Fieldmann FDG 5005-85R činí univerzální jak velký počet kusů nářadí, tak i typy obsažených nástrojů, které svými možnostmi použití komplexně pokrývají úkony v domácnosti, garáži, domě i jeho okolí. S nářadím ze sady FDG 5005-85R zvládnete snadno opravy v bytě či rodinném domku, ale vyměníte také bez problémů svíčky v sekačce či v křovinořezu a utáhnete radiátory po topné sezoně.

Velkou ráčnu s nástrčnými hlavicemi od čtyř až do třiceti dvou milimetrů uplatníte v garáži při údržbě a opravách automobilů, motocyklů, ale i zmíněné zahradní techniky. Sestava zahrnuje i klasické pomocníky, jako robustní kladivo 300 g a majzlíky, nůž se třemi břity nebo pětimetrové měřicí pásmo. V sadě nechybí kombinované kleště, kleště s dlouhými čelistmi i kleště s posuvným kloubem, ani sada otevřených stranových klíčů a sada šroubováků. Více o obsahu sady zde.

Sady nářadí Fieldmann získaly svou oblibu díky účelnosti uspořádání a přehlednosti. V případě potřeby stačí kufřík otevřít a použít ten nástroj, který se právě hodí. V sadě jsou jednotlivé kusy klíčů nebo šroubováků poskládány podle velikosti. Každé nářadí má své místo, takže se jednotlivé části jen tak neztratí, lze je i snadno přenášet.

Více na www.fieldmann.cz

Doporučená cena sady Fieldmann FDG 5005-85R je 2.199 Kč.

O značce FIELDMANN

Fieldmann je ryze českou značkou zahradní techniky a nářadí pro byt, dům i zahradu, která se na našem trhu úspěšně prodává již jedenáctým rokem. Výrobky Fieldmann jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby odpovídaly požadavkům náročného spotřebitele: usnadňují práci a šetří čas, jsou kvalitní, ergonomické, bezpečné, snadno a intuitivně ovladatelné, přinášejí nejnovější trendy a poskytují maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.

Čtěte dál …

Vlastní bazény jsou stále populárnější. Náklady na provoz jsou však často v sezóně i přes 5 tisíc Kč za jediný měsíc. Kde lze ušetřit? 

Stále více Čechů si chce užít léto naplno a zároveň se ochladit při horkých letních dnech a rozhodnou se pro pořízení bazénu. Před samotnou investicí do je ale důležité si uvědomit, že nákupem bazénu výdaje nekončí. Provoz totiž není zadarmo. Víte, kolik vás může stát...

pokračovat ve čtení