Jak dopadl test tyčového vysavače Tyčový vysavač 3v1 Dyson V15s Detect Submarine?

Produkty Dyson patří k těm nejlepším, co náš trh nabízí. Když se objeví novinka, musím ji mít. Proto jsem byla ráda za možnost testování vysavače Dyson Submarine, který nejen vysává, ale i vytírá.

V minulosti jsem vyzkoušela i robotický „vytírač“ podlah, ale bohužel neuspěl. Proto jsem byla k novince mírně skeptická. Na druhou stranu mi bylo jasné, že společnost Dyson si nepokazí renomé tím, že by pustila na trh něco, co nefunguje.

Ač mám i běžný vysavač, už ho téměř nepoužívám, protože si zcela vystačím s tyčovým vysavačem Dyson. Takto jsme řešili i úklid v kanceláři.  Pro majitele zvířecích mazlíčků je tento vysavač přímo nepostradatelný. Poskytuje jednoduché, rychlé a účinné vysávání nejen podlah, ale i čalouněného nábytku a sedadel v autech.

Dyson Subamarine vydrží v chodu 60 minut. Za tu dobu jsem  uklidila byt o výměře 100 m2 a stále ještě nebyl vysavač zcela vybitý.  Nejvíc jsem byla zvědavá, zda si poradí s naší bílou korkovou podlahou, kterou není nikdo schopen vytřít bez šmouh.  A to ani profesionál, který se úklidem živí. A taky mě zajímalo, zda poměrně malá nádržka na vodu, bude dostačující. Zdála se mi opravdu malá.

Nadchlo mě, jak se vysavač s lehkostí po podlaze  pohybuje. Ale úplně nejvíc bylo zjištění, že korková podlaha je dokonale umytá a nenašla jsem na ni jedinou šmouhu.

Jediné negativum, které vidím je, že vysavač současně s vytíráním také podlahu nevysává. Drobné nečistoty  jako jsou drobky atd. ovšem zvládne.

Čtěte dál …

Koukejte na sebe ze všech stran

Chcete si zajistit dokonalý vzhled ze všech úhlů nebo jenom zkontrolovat, zda váš účes vypadá dobře ze všech stran? Skvělým pomocníkem jsou oboustranné zrcadlové galerky! „Vychytávku, kdy dvířka tvořená oboustranným zrcadlem dvojnásobně zvětšují svoji celkovou...

pokračovat ve čtení