Tipy na vánoční dárky, které zaručeně potěší

Každý rok si lámete hlavu, jakým vánočním dárkem potěšíte členy své rodiny, kamarády, spolupracovníky? Rozhodli jsme se vám s výběrem pomoci a ušetřit vám čas a zklamání. Přinášíme vám tipy na dárky, které neskončí zapomenuté někde ve skříni, nebo dokonce v popelnici. Naopak, obdarovaní budou nadšeni.

Dárkový poukaz do wellness

Cena: od 500 Kč

Každý si zaslouží se na chvíli odpojit od okolního světa a zrelaxovat tělo i duši. Ve wellness Infinit najdete obojí, příjemné prostředí, klidnou atmosféru a odborníky, kteří vás provedou saunovými rituály či promasírují stresem zatuhlé svaly. Dopřejte svým blízkým čas pro sebe prostřednictvím voucheru, který mohou využít ve všech pobočkách Infinit na veškeré služby i občerstvení.

Více na https://www.infinitdarky.cz/poukazy-v-hodnote/

Župan s monogramem

Cena: 1890 Kč

Zabalit se ho hebkého županu po horké koupeli je pocit k nezaplacení. Luxusní froté župan vás v mžiku přenese do pětihvězdičkového spa v pohodlí vašeho domova. Ze skvělého dárku se však může stát naprosto výjimečný prostřednictvím vyšitého monogramu budoucího nositele. Úspěch zaručen!

Více na https://www.frotery.cz/zupany-twins

Kvalitní péče o vlasy

Cena: 659 Kč

Exkluzivní kaviárová řada vlasové péče od Brazil Keratin dodá hebkost a lesk suchým a poničeným vlasům. Právě kaviár obsahuje důležité proteiny a aminokyseliny, které vlasy vyživují a pomáhají ozdravit. V kombinaci s keratinem přináší vlasům regeneraci, objem a chrání je před vysušením a lámavostí.

Více na https://www.brazilkeratin.cz/set-caviar

Kožený diář

Cena: 1990 Kč

Elegantní ručně vyráběný diář z kůže bude skvělým společníkem na důležité schůzky. Díky mnoha barevným variantám je ideálním dárkem pro ženy i muže, kteří nedají dopustit na své poznámky „na papíře“. Diář má kroužkovou vazbu, do které lze přidat vlastní náplň, po straně se nachází kapsa a přihrádky na vizitky nebo karty.

Více na https://www.elega.cz/kozeny-diar-elega-matova-69182-687

Španělský jamón v setu se stojánkem a nožem

Cena: 3399 Kč

Skutečného gurmána není lehké potěšit. Paleta jamónu Montellano, navíc v dárkovém setu se stojánkem, nožem a vakem na zakrojený jamón, vyrazí dech i těm nejvybíravějším jazýčkům. Paleta Ibérica je označení pro přední sušenou kýtu z černého polodivokého vepře. Kýta zrající 18 měsíců je gurmánský zážitek pro milovníky skutečně kvalitního masa.

Více na https://www.edelikatesy.cz/s-paleta-iberica-de-cebo

Čtěte dál …