Zakázaná historie na Prima ZOOM

Zakázaná historie

Anglický moderátor a herec Jamie Theakston se pokouší odhalit pravdu skrytou za historickými záhadami, slavnými konspiračními teoriemi, starověkými relikviemi, tajemnými poklady i ztracenými civilizacemi. Během svého pátrání navštěvuje klíčová místa a odhaluje nové důkazy. Pojďte s Prima ZOOM pátrat po rozmanité historii – pravém Ježíši, tajné službě Stasi, skutečném Jamesi Bondovi, svitcích od Mrtvého moře a dalších záhadách.

Prima ZOOM odhaluje tajemství historie:

Od 3. 2. 22.15 – Zakázaná historie V

Zakázaná historie (6 dílů vždy v pátek večer, reprízy pondělí v 16.00)

Oficiální vládní úřady nikdy moc nepotěší, když se na veřejnosti najednou objeví nové nečekané důkazy, které odvážně zpochybňují dosavadní fakta a informace obecně přijímané po několik dlouhých desetiletí, nebo dokonce století. Tyto zvláštní zkazky a historky bývaly odjakživa utajovány, nekompromisně potlačovány a pohřbívány. Odvážní lidé, kteří se snažili odhalit, kde je pravda, byli dokonce různě pronásledováni, umlčováni, zavíráni pod zámek nebo všechno najednou. Nikdy více! Průvodce populárním dokumentárním seriálem Zakázaná historie Jamie Theakston zkoumá, rozebírá a vyšetřuje i naprosté základy toho, o čem si myslíme, že to dokonale známe. V páté řadě Jamie a jeho tým odhalují po staletí pohřbené pravdy o skutečném Jamesi Bondovi, historicky věrném Ježíšovi, nechvalně proslulé východoněmecké tajné policii Stasi nebo honu na Hitlerův ukradený nacistický poklad.

3. 2. – Odhalení skutečného Ježíše

10. 2. – Tajná služba Stasi: Za Berlínskou zdí

17. 2. – Hitlerův lup umění a památkáři

24. 2. – Skutečný James Bond

3. 3. – Záhada svitků Mrtvého moře

10. 3. – Tajná společenství: Vláda nad světem

Čtěte dál …

Gabriel Loci se otevírá na letní sezonu

Gabriel Loci se svým bohatým programem a nevšední atmosférou se opět chystá obohatit pražskou uměleckou a kulturní scénu od brzkého jara do pozdního podzimu. Návštěvníci si již zvykli na každoroční bohatý program spojený s letní scénou a venkovním barem, který se...

pokračovat ve čtení