Výstava fotografií k pohádce Tajemství staré bambitky 2

Přestože premiéra pohádky Tajemství staré bambitky 2 musela být kvůli zhoršené epidemické situaci odložena, bude možné nahlédnout do zákulisí jejího vzniku.

Od 2. do 31. prosince 2021 probíhá v prostorách Hybernské pasáže výstava fotografií Vojtěcha Reslera, která mapuje natáčení filmu letos na jaře. K vidění bude téměř padesát fotografií, polovina představí dění na plátně a hlavní herecké hvězdy filmu, druhá část umožní návštěvníkům nahlédnout za kameru, do filmařské „kuchyně“.

Výstava bude přístupná denně od 10 do 18 hodin, vstup je zdarma. Ještě před premiérou filmu v kinech naváže na výstavu vydání fotoknihy Tajemství staré bambitky 2, která rovněž představí nejlepší filmové scény a pohledy do zákulisí natáčení.

Tajemství staré bambitky 2 režiséra Iva Macharáčka je volným pokračováním jedné z nejúspěšnějších domácích pohádek posledního desetiletí.V hlavních rolích se představí Ondřej Vetchý, Tomáš Klus, Kamila Janovičová, Veronika Khek Kubařová, Valentýnka Bečková, Jiří Lábus, Miroslav Vladyka, Václav Noid Bárta, Petr Štěpánek, Markéta Plánková a další.

S premiérou filmu se počítá v roce 2022.

Čtěte dál …

VYDEJTE SE DO BRADAVIC VE WESTFIELD CHODOV

Westfield Chodov zve všechny fanoušky světa kouzel, aby si od 25. září do 22. října prohlédli umělecké interpretace ikonických míst z oblíbené filmové série. Kouzelnický svět baví velké i malé fanoušky po celém světě, nyní může celá rodina prozkoumat interaktivní...

pokračovat ve čtení