VYDEJTE SE DO BRADAVIC VE WESTFIELD CHODOV

Westfield Chodov zve všechny fanoušky světa kouzel, aby si od 25. září do 22. října prohlédli umělecké interpretace ikonických míst z oblíbené filmové série. Kouzelnický svět baví velké i malé fanoušky po celém světě, nyní může celá rodina prozkoumat interaktivní prostředí a řadu tematických aktivit. Výstava byla vytvořena ve spolupráci se společnostmi Warner Bros. Discovery Global Themed Entertainment a Eventbox.

Westfield Chodov otevírá svým návštěvníkům svět kouzel, ve kterém si budou moci prohlédnout stylizovanou repliku vlaku Bradavický expres, projít Hagridovou chatrčí a vyzkoušet si slavný famfrpál, kouzelnickou soutěž v házení camrálem do obručí.

Návštěvníci budou mít také možnost projít se uměleckou ilustrací inspirovanou Zakázaným lesem, kde se budou moci vyfotografovat s kouzelnými bytostmi ukrytými ve stromech. V kvízu mohou prověřit své znalosti o světě Harryho Pottera a užít si taneční vystoupení valčíku z filmu.

„Harry Potter je celosvětový fenomén, a proto jsme velmi rádi, že můžeme všechny fanoušky pozvat do Westfieldu Chodov na prohlídku okouzlujících tematických instalací inspirovaných ikonickými scénami ze slavné filmové série Harry Potter,“ dodává marketingová manažerka Westfieldu Chodov Kateřina Kleslová.

Tematická instalace ve Westfieldu Chodov s názvem Vydejte se do Bradavic bude otevřena každý den během otevírací doby nákupního centra Westfield Chodov. Partnerem akce je Comics Point. Informace o připravovaném programu a další podrobnosti najdete na webových stránkách.

Zdroj fotografií z instalace ve Spojených arabských emirátech Celebrate Hogwarts.

Čtěte dál …

Luxfer open space v České Skalici – Prostor pro současné umění  ve spolupráci s kurátorkou Petrou Zachovalovou uvádí výstavu Outside of the Art – Vně umění

Kurátorka Petra Zachovalová představí 13. června tohoto roku v České Skalici v Galerii Luxfer výstavu německého malíře Karla-Heinze Schwinda (*1958) s názvem Outside of the Art – Vně umění.  Název výstavy naznačuje, že Schwind tvoří umění v izolaci, mimo současný...

pokračovat ve čtení