Geis podporuje i putovní výstavu ADRA

Spolupráce logistického providera a humanitární organizace ADRA se opět posouvá. Geis se stal nově partnerem putovní výstavy, která mapuje pomáhání této dobročinné organizace. Lidé si ji mohou prohlédnout v 11 městech České republiky postupně až do jara 2023.

Geis, specialista v oblasti přepravy a dalších logistických služeb, s humanitární organizací ADRA spolupracuje dlouhodobě. Renata Benešová Chlebková, CSR specialistka ADRA říká: „Spolupráce se společností Geis je velikou pomocí při naší činnosti. Vnitrostátní přeprava materiální pomoci potřebným zde v ČR či příchozím z Ukrajiny velice urychluje distribuci pomoci. Vážíme si toho, že společnost Geis je i partnerem přepravy putovní výstavy naší organizace. Děkujeme, že je tu Geis s námi pro druhé!“

U příležitosti 30. výročí založení české pobočky ADRA začala po České republice putovat výstava fotografií, které je Geis partnerem. Mapuje oblasti, kde ADRA pomáhala nebo stále pomáhá. Ať jde o humanitární aktivity, vzdělávání nebo dobrovolnictví v naší zemi. V 11 českých městech je možné prohlédnout si snímky známých i neznámých autorů a začíst se do příběhů spojených s pomocí.

A kdy budete moci výstavu navštívit ve vašem městě? Více o termínech najdete zde: https://adra.cz/aktualita/zveme-vas-na-putovni-vystavu-o-organizaci-adra/.

Foto: Geis CZ s.r.o.

Více informací na: www.geis.cz

Čtěte dál …