Výhrou je být spolu – a to nejen o svátcích. Skvělou zábavu zajistí deskové párty hry od EFKO.

Společenské hry firmy EFKO-karton, s. r. o. z Nového Veselí rozvíjí již téměř tři dekády zdravou soutěživost a rivalitu. Jejich hlavním benefitem není jen pocit z vítězství, ale také fakt, že při hře trávíme čas v rodinném kruhu nebo s přáteli, zažíváme pocit vzájemné sounáležitosti a blízkosti. Právě o to jde především nyní, v období přicházejících vánočních svátků a novoročních oslav. Svět společenských her zažívá svůj velký boom a těší se stále větší oblíbenosti při rodinných a přátelských setkáních. Nezanedbatelnou část sortimentu firmy EFKO tvoří i postřehové a párty hry. Některé z nich jsou vhodnou alternativou pro společně stráveny čas při zážitkových činnostech, které nemusí být jenom zdrojem zábavy, ale také rozvoje různých dovedností a schopností jak dětí, tak i dospělých. Mezi ně patří například netradiční novinka určená ryze pro dospělé s názvem Hvězda večírku. Mezi další patří hra Fast food nebo Mish Mash. Trávit volný čas bez využití moderních technologií může být v současné době přicházejících svátků velkou příležitostí k upevnění mezilidských vztahů. Prožijme letošní Vánoce a Silvestr s těmi, které máme rádi. Třeba u zábavné stolní hry. A nezapomeňme, že cíl není vyhrát, ale být spolu.

„Párty hru Hvězda večírku jsme vyvíjeli v časech pandemie jako náhradu za zrušené firemní večírky. Na hráče čekají různé situace plné legrace a nadsázky. Jejich úkolem je po celou dobu večírku pečovat o svou dobrou pověst. A to není v prostředí, ve kterém je k mání alkohol, taneční parket, šmajchlkabinet a atraktivní kolegové vůbec snadné. Komu se tak zadaří, stane se vítězem, tedy hvězdou večírku. Kdo se ale příliš opije, může dokonce schytat i padáka,” uvádí Miroslav Kotík, majitel firmy EFKO.

Hra Hvězda večírku je díky svému charakteru a pikantnímu obsahu určena pro hráče starší 18 let a může být vtipným vánočním dárkem kolegům či zaměstnancům. Cena hry je 479 Kč.

Hra s názvem ‘Fast food‘ není vůbec nezdravá. Naopak, bystří postřeh hráčů, jejichž úkolem je co nejrychleji vykrývat přicházející objednávky, stejně jako obsluha ve fast-foodu. Kdo má připraveno první, cinkne na kovový zvonek a získává nejvyšší zpropitné. Zajímavostí je, že tato hra byla vytvořena ve spolupráci s celosvětově úspěšným dánským tvůrcem her Martinem N. Andersenem. Cena hry je 349 Kč.

Nejbystřejší hráč se stane vítězem i v další hře s názvem ‘Mish-Mash‘. Mish-Mash je skvělá postřehová hra, ve které vítězí ten, kdo nejrychleji najde správný obrázek v záplavě ostatních. Stačí určit obtížnost hry a překvapit protihráče bleskovou reakcí. Mish-Mash je určen pro dva a více hráčů a je vhodný pro děti od šesti let. Maloobchodní cena hry je 429 Kč.

Spolupráci s dánským tvůrcem her Martinem N. Andersenem zúročila firma EFKO i při návrhu hry s názvem „Drzé opice“, se kterou si všichni procvičí vlastní postřeh a pohotovost. Drzé opice jen stačí co nejrychleji plácnout přes prsty pomocí speciálně upravené plácačky ve tvaru ruky. „Pro výrobu plácačky jsme museli najít vhodný materiál. Nalisovali jsme několik možných variant a ty pak zkoušeli, abychom našli optimální pružnost a rozvášnění hráči si při hře neublížili”, uvedla vývojářka společnosti EFKO, Ing. Lenka Flídrová.

Pro malé i velké je určena další rodinná hra s názvem Picasso, která rozvíjí kreativitu a komunikační schopnosti hráčů. Ti mají k dispozici pomyslné malířské plátno, dřevěné tyčinky, provázek a různé geometrické tvary. S jejichž pomocí má ‘malíř‘ znázornit obrázek z vylosované kartičky. Ostatní hádají, co ‘umělec‘ právě vytváří. To vede k mnoha humorným situacím, kreativním nápadům a o odlehčené zábavě. Cena hry je 449 Kč.

Uvedené i další hry je možno zakoupit přímo na stránkách výrobce https://eshop.efko.cz

Doprovodná videa:

https://youtu.be/tJmxBd2RBxE
https://youtu.be/9wsnVeMXIkg
https://youtu.be/W8jZpgJbgAI
https://youtu.be/HDW2-FQJFB8

Čtěte dál …

MEGA dětský kemp IV. v Putimově

Kam společně s dětmi o víkendu? Putimovští hasiči pořádají v sobotu 20. července na veliké louce pod koupalištěm už tradiční kemp pro rodiče s dětmi a se spaním pod vlastními stany. Celodenní program přináší ukázky sokolnictví (dravci), bublinovou show,...

pokračovat ve čtení