Vodafone TV oslavila 3 roky a výrazně se mění. Nově nabízí více sportovního obsahu a tematické balíčky včetně služby Voyo

Podoba Vodafone TV je ode dneška mnohem přehlednější. Základem služby bude vždy téměř 120 programů i přístup do videotéky se 2000 tituly. Základ pak zatraktivní tři tematicky zaměřené balíčky Sport, Cinema a Family. V ceně balíčku získají diváci například 15 prémiových sportovních programů, jindy je v ceně třeba streamovací služba Voyo.

V březnu 2020 spustil Vodafone v Česku svou vlastní televizní službu a v následujících letech pod její křídla přešli i zákazníci bývalé firmy UPC. Aktuálně má Vodafone TV statisíce uživatelů a ke třetím narozeninám prošla výraznou proměnu. Z původních tří televizních tarifů (Klasik, Komfort, Komplet) a 11 doplňkových balíčků se stává jeden bohatý základ doplněný o 3 tematicky zaměřené balíčky. Televize v novém kabátě je ode dneška dostupná všem zájemcům, stávající zákazníci ale mohou zůstat i u původní nabídky, na kterou jsou zvyklí.

V novém tarifu, který je stejnojmenný se službou „Vodafone TV“, je nyní téměř dvojnásobek stanic než u původního TV Klasik. Zahrnuje všechny základní české televizní stanice rozšířené o dokumentární, lifestylové a hudební programy. Obsahuje i Vodafone videotéku s více než 2000 atraktivními tituly, které zákazníci můžou sledovat podle libosti bez dalších poplatků. K tarifu lze přidat tři balíčky, každý si tak může sestavit na míru televizi přesně tak, jak jeho rodina potřebuje.

Balíček pro sportovní nadšence i milovníky filmů

Balíček Sport obsahuje 15 kanálů včetně třeba Premier Sport nebo Nova Sport, tedy kompletní fotbalovou Ligu mistrů, zápasy evropských fotbalových lig i hokejovou NHL nebo závody Formule 1 (kanály Sport 1 a 2) a mnoho dalšího. V ceně balíčku Cinema jsou například kanály HBO včetně videotéky HBO Max nebo programy Filmbox. Family balíček zahrnuje 17 kanálů a současně službu Voyo, díky které se možnosti sledování rozšíří o nemalou porci originálního obsahu pro celou rodinu. Voyo bude také předinstalovaná v set-top boxu Vodafone TV.

„Chtěli jsme divákům nabídnout bohatší a přitom přehlednější televizi přizpůsobenou jejich preferencím, kde si mohou vybrat obsah pohled svého. Kdo má u Vodafonu i pevný internet, zaplatí za Vodafone TV, která zahrnuje téměř 120 kanálů a naši bohatou videotéku, pouhých 150 korun měsíčně. Díky novému obsahu, který nabízíme, ať už jde o milovníky sportu nebo Voyo, jsou naše balíčky nejatraktivnější na trhu. Celá rodina může sledovat televizi až na čtyřech zařízeních bez nutnosti zapojení set-top boxu, naše televizní služby jsou tak dostupné i na cestách,“ říká Zohar Weitz, viceprezidentka Vodafonu pro nefiremní zákazníky.

Více služeb znamená levnější televizi

Televize je pro zákazníky s pevným internetem od Vodafonu zvýhodněna o více než 50 % a stojí 150 korun měsíčně. Jako samostatná služba vyjde na 320 korun. U doplňkových balíčků je cena pro všechny zákazníky stejná: Sport 150 korun, Cinema 220 korun, Family (včetně Voyo) 220 korun měsíčně. To vše si může pořídit i firemní zákazník, pro kterého je Vodafone TV a její obsah relevantní stejně jako pro koncové zákazníky.

Vodafone TV lze sledovat přes set-top box (standardní nebo prémiový), skrze aplikace pro mobil, tablet, přes webové rozhraní na počítači a aplikace pro chytré televize se systémem Android. Více na webu www.vodafone.cz/televize.

Čtěte dál …