Víte, v jakém filmu cestuje James Bond balónem? Jakou má agent 007 hodnost? A v jakém roce zemřel autor předlohy Ian Fleming? Přihlaste se na bondovský kvízový večer a vyhrajte!

Výstava Bond in Motion na pražském výstavišti vstupuje do své poslední třetiny. Pro návštěvníky jsou nově připraveny dva zábavné večery. Přihlaste svůj tým na jeden z bondovských kvízů, které se budou konat 29. února a 14. března, a vyhrajte atraktivní ceny.

Jste velkým fanouškem Jamese Bonda? Máte dobrou paměť? Jste znalcem filmů a popkultury? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, právě pro vás budou určeny dva kvízové večery na výstavě Bond in Motion. Unikátní expozice složená z raritních, jedinečných a velmi cenných exemplářů (nejen) s vozidly z pětadvaceti bondovek přilákala na pražské
Výstaviště už desetitisíce lidí. A návštěvníci budou zaplňovat dva z Křižíkových pavilonů týden co týden až do 1. dubna.

Není čas odpovědět špatně

Ať už se rozhodnete přijít ve čtvrtek 29. února v 19 hodin, nebo o dva týdny později, 14. března ve stejný čas, budou pro vás nachystané hodnotné ceny z oficiálního prodejního stánku výstavy s licencovanými suvenýry i originálními artefakty připomínajícími pražskou výstavu. Stačí přihlásit svůj tým (max. o pěti členech) e-mailem na adresu: production@bondinmotion.cz. Cena přihlášky jednoho týmu je 400 Kč. V rámci večera s interaktivním kvízem bude otevřen bar s drobným občerstvením. Schválně, dokážete říct bez nápovědy, jak má být správně připravena pro 007 vodka martini? Samozřejmě se má drink „protřepat, nemíchat“. Co ale další otázky, jako například kdo je velitelem organizace Spectre? Vyhrát mohou jen ty nejrychlejší správné odpovědi.

Zábava především

„Spojili jsme se s naším drahým kamarádem Lucem Le Clechem, prezidentem francouzského Klubu Jamese Bonda. Krom toho, že provádí zájemce výstavou, kdy obohacuje výklad svými bohatými znalostmi, podílel se na sestavení otázek, které budou součástí kvízových večerů. I když jsem velkým fanouškem, musím říct, že u některých mi ani nápověda ve formě čtyř možností nepomohla,“ říká promotér výstavy Bond in Motion Nicolas Bernstein.

Zároveň dodává, že v první řadě jde o zábavu. Do kvízu se tak mohou zapojit i ti, kteří nejsou pravidelnými diváky bondovek. Nespornou výhodou účasti v kvízu bude možnost prohlédnout si výstavu. Pro více informací včetně aktuální otevírací doby navštivte www.bondinmotion.cz.

Čtěte dál …

Fantastická parta míří do českých kin. Rodinný film o odvaze, představivosti a bezpodmínečném přátelství od tvůrců Ferdinanda a Rio 2 bude mít premiéru 25. 4.

Alfonso Quijote je 11letý chlapec s obrovskou fantazií. Jako správný potomek a legitimní dědic Dona Quijota stejně jako jeho pra, pra, pra, pradědeček neustále bojuje s monstry, které nikdo jiný nevidí. V boji proti zlu se on a jeho tři králíci spojí s dívenkou...

pokračovat ve čtení