Veronika Khek Kubařová zpívá písničku z Tajemství staré bambitky 2 v novém klipu z filmu.

Tajemství staré bambitky 2 míří ke dvěma stům tisícům spokojených diváků v kinech. Pokračování úspěšné pohádky v režii Ivo Macharáčka s písničkami Václava Noida Bárty dnes na přání diváků zveřejňuje hudební klip z filmu s názvem Když se smůla lepí na paty. Písničku nazpívala sama představitelka Královny Julie Veronika Khek Kubařová. Text na hudbu Václava Noida Bárty napsal scenárista filmu Evžen Gogela.

Chytlavé písničky z nové pohádky si děti okamžitě oblíbily. Proto se producenti filmu ve spolupráci s hudebním vydavatelstvím Supraphon rozhodli urychlit vydání soundtracku. Diváci ho tak už 4. března 2022 najdou na oblíbených digitálních platformách Spotify, Apple iTunes a dalších.Královna Julie má velkou smůlu na nápadníky. Je nešikovná a působí nechtěně svému okolí kdejakou pohromu. Nakonec ale svou lásku najde a překoná i překážky, které jí přes cestu potutelně kladou její rádcové Ferenc a Lorenc v podání Miroslava Vladyky a Jiřího Lábuse.

Pohádka vznikla po deseti letech od uvedení prvního dílu. Z Tajemství staré bambitky 1 se stala televizní trvalka, která byla už devatenáctkrát reprízována. V Česku pak právě uváděné pokračování jako v jedné z mála zemí na světě nepustilo díky zájmu diváků na první místo žebříčku návštěvnosti herní adaptaci společnosti Sony Uncharted.

V pohádce Tajemství staré bambitky 2 se vracíme za králem Jakubem (Tomáš Klus) a královnou Aničkou (Kamila Janovičová), kteří mají malou princeznu Johanku (Valentýna Bečková). Na plátnech kin samozřejmě uvidíme i bývalého loupežníka a nyní hrnčíře Karabu (Ondřej Vetchý), kterému do cesty vstoupí královna Jůlie (Veronika Khek Kubařová) ze sousedního bohatého království. A chybět samořejmě nemůžou ani zlotřilí rádcové Ferenc (Miroslav Vladyka) a Lorenc (Jiří Lábus).

Pohádka Tajemství staré bambitky 2 vznikla v produkci Roberta Plavce a Radovana Vašáka ve společnosti Fairytale Production s.r.o., v koprodukci s Českou televizí, koproducentem je také společnost innogy.

Tajemství staré bambitky 2 v kinech právě uvádí společnost Bioscop.

Foto: Fairytale Production – Vojtěch Resler

Čtěte dál …

Show Jana Krause: Zpívající běžec, rajcovní výboje a eidam je socialistická záležitost a smažák emocionální vyprošťovák. V dalším dílu Show Jana Krause se představí zpěvák Ben Cristovao, kardiolog Petr Neužil a specialistky na smažený sýr Anna Lucie Helešic a Terezie Kučerová.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 20. září ve 21.35 na Primě. Prvním hostem, kterého dnes ve své talk show Jan Kraus přivítá, bude oblíbený zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Na vrcholové úrovni nedělá však jen showbusiness, ale také sport –...

pokračovat ve čtení