Veronika Khek Kubařová zpívá písničku z Tajemství staré bambitky 2 v novém klipu z filmu.

Tajemství staré bambitky 2 míří ke dvěma stům tisícům spokojených diváků v kinech. Pokračování úspěšné pohádky v režii Ivo Macharáčka s písničkami Václava Noida Bárty dnes na přání diváků zveřejňuje hudební klip z filmu s názvem Když se smůla lepí na paty. Písničku nazpívala sama představitelka Královny Julie Veronika Khek Kubařová. Text na hudbu Václava Noida Bárty napsal scenárista filmu Evžen Gogela.

Chytlavé písničky z nové pohádky si děti okamžitě oblíbily. Proto se producenti filmu ve spolupráci s hudebním vydavatelstvím Supraphon rozhodli urychlit vydání soundtracku. Diváci ho tak už 4. března 2022 najdou na oblíbených digitálních platformách Spotify, Apple iTunes a dalších.Královna Julie má velkou smůlu na nápadníky. Je nešikovná a působí nechtěně svému okolí kdejakou pohromu. Nakonec ale svou lásku najde a překoná i překážky, které jí přes cestu potutelně kladou její rádcové Ferenc a Lorenc v podání Miroslava Vladyky a Jiřího Lábuse.

Pohádka vznikla po deseti letech od uvedení prvního dílu. Z Tajemství staré bambitky 1 se stala televizní trvalka, která byla už devatenáctkrát reprízována. V Česku pak právě uváděné pokračování jako v jedné z mála zemí na světě nepustilo díky zájmu diváků na první místo žebříčku návštěvnosti herní adaptaci společnosti Sony Uncharted.

V pohádce Tajemství staré bambitky 2 se vracíme za králem Jakubem (Tomáš Klus) a královnou Aničkou (Kamila Janovičová), kteří mají malou princeznu Johanku (Valentýna Bečková). Na plátnech kin samozřejmě uvidíme i bývalého loupežníka a nyní hrnčíře Karabu (Ondřej Vetchý), kterému do cesty vstoupí královna Jůlie (Veronika Khek Kubařová) ze sousedního bohatého království. A chybět samořejmě nemůžou ani zlotřilí rádcové Ferenc (Miroslav Vladyka) a Lorenc (Jiří Lábus).

Pohádka Tajemství staré bambitky 2 vznikla v produkci Roberta Plavce a Radovana Vašáka ve společnosti Fairytale Production s.r.o., v koprodukci s Českou televizí, koproducentem je také společnost innogy.

Tajemství staré bambitky 2 v kinech právě uvádí společnost Bioscop.

Foto: Fairytale Production – Vojtěch Resler

Čtěte dál …

Letní festival hudby na zámku Dobříš nabídne originální koncertní projekty i neotřelá propojení. Dramaturgii připravuje houslista Jaroslav Svěcený a herečka Zdeňka Žádníková

Romantický zámek Dobříš se už počtvrté stane dějištěm letního open-air festivalu hudby. Letos se uskuteční od 15. do 18. srpna 2024, pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Petry Peckové. Dramaturgie se opět ujal osvědčený umělecký tandem - houslový virtuos...

pokračovat ve čtení