Tip na vánoční dárek: Zpívající panenka Míša potěší děti i rodiče

Míšu Růžičkovou znají a milují snad všechny děti. Její písničky si s dětmi zpívají celé rodiny i učitelky ve školce. Když naše vnučka chodila do předškolního zařízení „jeli“ jsme na  Míše všichni. Naší hymnou se stala „Popelářská“. Ta se zpívala k radosti palubního personálu i v letadle. Dodnes když vidím popeláře, vytanou mi na mysl vzpomínky na Míšiny hity.

 Míša právě oslavila neuvěřitelných 20 let na hudební scéně. K tomuto výročí si nadělila  nové CD a  nový merch v podobě Zpívající panenky Míši, která zpívá její nejoblíbenější písničky jako Sloník Toník, Popeláři, Zoubky, Sanitka, Andílek nebo ZOO. Jedna je plastová, pro větší děti, druhá je látková pro menší děti.

Jsem ráda, že se nám podařilo Zpívající panenku Míšu vytvořit. Děti s ní mohou zpívat všude. Nepotřebují k tomu televizi ani tablet. Můžou si jí vzít i do postýlky nebo si s nimi může čistit zoubky,“ svěřila s neskrývanou radostí Míša.

Pokud nevíte, co by dětem pod stromečkem udělalo radost, vsaďte na novinku Zpívající panenku Míšu. Radost bude zaručena a vy si třeba budete moci na chvíli od zpěvu odpočinout a nebo naopak budete mít profesionální doprovod.

Čtěte dál …