Tanečník Jan Tománek, zpěvačka a herečka Rozálie Havelková a spoluvězeň sériového vraha Viktor Dedera se představí v Show Jana Krause

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 17. dubna ve 21.40 na Primě.

Jan Tománek – tanečník, trenér a porotce taneční soutěže. „Na hudbu jsem se s nadšením pohyboval už odmalinka. Předváděl jsem se a využíval k tomu jakoukoli příležitost, třeba různé rodinné oslavy. Dokonce jsem si vysloužil přezdívku Tančící komanč,“ vypraví rodák z Ústí nad Labem, dnes hrdý Brňák, který trénuje svěřence klubu DSP Kometa Brno (a to včetně svých dvou dětí).

Rozálie Havelková – zpěvačka a herečka, která nedávno zaujala svým outfitem. Dcera herce a muzikanta Ondřeje Havelky skládá písně i zpívá (momentálně chystá svou druhou desku), hraje v divadle (třeba v muzikálu Cabaret), skvěle ovládá akordeon. Před pár dny ale zaujala něčím úplně jiným – na vyhlášení hudebních Cen Anděl dorazila v pytli od kávy. „Jen jsem ho prostřihla a napsala jsem na něj svůj postoj – heslo, že rychlá móda je na pytel. Spousta lidí si totiž neuvědomuje, že víc než 70 % oblečení, které se ročně vyrobí, se vyhazuje,“ říká.

Viktor Dedera – spoluvězeň sériového vraha Hojera. Toužil studovat konzervatoř, jeho otec ho ale donutil jít na vojenskou střední školu, což znamenalo závazek odsloužit u armády osm let. Známí mu ale poradili, že když si bude dopisovat s příbuznými v zahraničí, propustí ho. Dosáhl přesného opaku – byl zatčen a obviněn ze špionáže. Na cele se setkal s vrahem Ladislavem Hojerem. „Až nedávno jsem se dozvěděl, že mezi jeho oběti patřila i moje kamarádka z dětství,“ vypráví Viktor Dedera, který dnes žije v Anglii.

Čtěte dál …