Herečka Vilma Cibulková, kuchař Roman Vaněk a lektorka sexuality Klára Kloudová se představí v Show Jana Krause

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 5. června ve 21.40 na Primě.

Vilma Cibulková – oblíbená herečka, která v létě povede kurzy herectví. Každý den vstává deset minut po páté, sprchuje se ledovou vodou a během úplňků a novoluní drží očistný půst. „To všechno jsou moje letité rituály, díky kterým držím pohromadě. Nejvíc mě ale nabíjí moje práce,“ říká známá herečka, kterou aktuálně můžeme vidět ve třech divadelních inscenacích, čeká ji filmové natáčení a během letních prázdnin se (vůbec poprvé za svou kariéru) představí jako lektorka herectví – v rámci ProART Festivalu povede čtyřdenní dílnu. „Jsou to nové dveře, které jsem se rozhodla otevřít. Nečekejte ale nějaké nudné sezení ve škole, hlavně si budeme hrát a smát se,“ říká.

Roman Vaněk – uznávaný kuchař, gastronom a sběratel starých kuchařských knih. „My muži jsme bonviváni, nadsamci, nejúžasnější dobyvatelé. A podle toho vaříme – všichni kolem nás skáčou, říkají, jak jsme úžasní a jak jsme to skvěle udělali. Zatímco ženy vaří s rozmyslem, protože ví, že musejí nakrmit nás a naše děti,“ říká špičkový kuchař a popularizátor gastronomie, jehož kuchařky patří k nejprodávanějším u nás. Nedávno dokonce představil jejich miniaturní verze. „Je jich přesně 111, každá váží 48 g, jsou ručně vázané a staly se světovou raritou.“

Klára Kloudová – lektorka sexuality a tantrická masérka. „Lidé často podceňují předehru a taky dotyky mimo známé erotogenní zóny. Ignorují ruce, nohy, chodidla, krk a obličej, přitom to může být neskutečně smyslné,“ říká lektorka sexuality, která se už deset let věnuje tantrickým masážím a jednu dobu s úspěchem působila i v zahraničí, konkrétně v Norsku.

Čtěte dál …