Tečka za vyšetřováním pražské mordparty. Třetí řadu Případů 1. oddělení sledovalo 1,64 milionu diváků

Třináctým dílem třetí řady, který se věnoval vyšetřování případu zmizení majitele autobazaru, se s diváky včera rozloučil seriál České televize Případy 1. oddělení. Průměrně se na celou třetí a zároveň závěrečnou sérii dívalo 1,64 milionu diváků starších patnácti let.

Případy 1. oddělení sledovali o něco více muži než ženy, a to zejména ve věkové skupině 45-64 let. Vyšší zájem o seriál měli obyvatelé větších měst, nejvíce pak diváci z Prahy a ze středních Čech.

Kriminální práce majora Kozáka v podání Ondřeje Vetchého a jeho vyšetřovacího týmu zajímala nejen televizní diváky, ale nadprůměrně také ty, kteří si seriál pouštěli odloženě na internetu. Průměrně vidělo každou z epizod 124 tisíc diváků (data za skupinu 4+). Pro třetí řadu byla typická rovněž výrazně nadprůměrná spokojenost, na stupnici od jedné do desíti hodnotili diváci seriál devítkou.

Nejsledovanějším dílem třetí série byl jedenáctý díl s názvem Spolubydlící, který sledovalo bezmála 1,8 milionu diváků, tedy přes 40 % všech, kteří měli v danou dobu zapnutou televizi.

Čtěte dál …

Romantická komedie Ostrov přichází do kin

Jiří Langmajer, Jana Plodková a opuštěný ostrůvek v tropickém ráji. To jsou aktéři dobrodružné romantické komedie Ostrov, v níž dva lidé, kteří už spolu nechtějí být, zjistí, že hádky a spory jsou k ničemu. V divočině obzvlášť. Dobrodružná...

pokračovat ve čtení