Robbie Williams se stal novým hlasem Felixe, kocoura, který stojí za neodolatelně chutným krmivem pro kočky

.

Značka Purina, která patří pod Nestlé, oznámila, že Robbie Williams natočil zbrusu novou píseň coby nový hlas kocoura Felixe. Známý umělec ve filmové premiéře představil novou skladbu a celoevropskou reklamní kampaň „It’s Great To Be a Cat“ věnovanou oslavě života koček a nové řady krmiv pro kočky.

Robbie se při tvorbě písně inspiroval vlastními kočkami i rošťáckými kousky Felixe a propůjčil svůj hlas kampani, která aktuálně startuje po Evropě, a to i v České republice. Hudebník vystupuje v krátkém klipu po boku slavného kocoura Felixe. Drzé duo je zachyceno, jak při premiéře své nové spolupráce dělá lumpárny. Ve filmu hraje Williams Felixovi druhé housle, když se snaží nahrát chytlavý hit s doprovodným orchestrem.

Robbie Williams ke spolupráci řekl:„Jsem dlouholetým fanouškem koček. Měl jsem mnoho kočičích přátel
a po pozorování jejich fascinujícího chování mohu s jistotou říct, že je skvělé být kočkou.”

Nová skladba, která je k dispozici na webu www.FelixAndRobbie.cz, ukazuje, jak většina koček žije svůj nejlepší život, stejně jako kocour Felix. „V kampani poukazujeme na radost a zábavu spojenou s životem s kočkami. Věříme, že i díky Felixovi mohou být naši kočičí mazlíčci ti nejspokojenější,“ říká Markéta Karasová, brand manažerka pro značku Felix v České republice.KrmivaFelix od značky Purina jsou od roku 2019 nejprodávanějším mokrým krmivem pro kočky v České republice.

Video ze zákulisí příprav

https://youtu.be/nrXXKs6rMjw

Odhalení partnerství s Robbie Williamsem je zároveň premiérou nejnovější Felixovy reklamy, kterou je možné exkluzivně zhlédnout na YouTube.

Chcete-li se dozvědět více a pustit si novou píseň Felixe a Robbieho Williamse, podívejte se na www.FelixAndRobbie.cz.

Čtěte dál …

Gabriel Loci se otevírá na letní sezonu

Gabriel Loci se svým bohatým programem a nevšední atmosférou se opět chystá obohatit pražskou uměleckou a kulturní scénu od brzkého jara do pozdního podzimu. Návštěvníci si již zvykli na každoroční bohatý program spojený s letní scénou a venkovním barem, který se...

pokračovat ve čtení