Praha si připomene, jak to žilo ve slavném Discolandu

Zábava

Život v legendárním Discolandu Sylvie, od jehož otevření letos v dubnu uplyne 30 let, připomene vzpomínkový večer v pražském klubu Retro Music Hall naplánovaný na čtvrtek 7. dubna od 20 hodin. Zazpívají na něm hvězdy, které v Discolandu kdysi vystupovaly a promluví i osobnosti 90. let, jenž slavný klub pamatují.

„Jsme připraveni ukázat, jak to v Discolandu žilo. A to po stránce muziky i setkávání lidí, kteří něco znamenali,“ řekla DJ Uwa, který bude na hudebním večírku hrát největší hity 90. let. „Hrál jsem v Discolandu od jeho otevření v dubnu 1992 až do jeho zavření v roce 1994. Celou tu dobu si pamatuji, takže mám co vyprávět,“ svěřil se dýdžej, který slibuje nejedno překvapení.

Vzpomínkovým večerem bude provázet moderátor Luboš Procházka, dlouholetý spolupracovník Karla Gotta, jemuž zpěvák o svých návštěvách Discolandu několikrát vyprávěl.

Čtěte dál …

Geis podporuje i putovní výstavu ADRA

Spolupráce logistického providera a humanitární organizace ADRA se opět posouvá. Geis se stal nově partnerem putovní výstavy, která mapuje pomáhání této dobročinné organizace. Lidé si ji mohou prohlédnout v 11 městech České republiky postupně až do jara 2023. Geis,...

pokračovat ve čtení